Przejdź do treści

#Zostanwdomu. Kino przyjdzie do Ciebie – majówka z Cinemanem

Fot. kadr z filmu Proxima

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nie macie pomysłu jak spędzić majówkę? Cineman przygotował dla Was solidną porcję dobrego kina.

Biały, biały dzień – Islandzki kandydat do Oscara. Główna rola męska nagrodzona na Festiwalu w Cannes. Poruszająca opowieść o człowieku, który po tragicznej śmierci żony odkrywa prawdę o swoim małżeństwie.

Biały, biały dzień – zwiastun filmu:

Brahms: The Boy 2 – Horror twórców „Egzorcyzmów Emily Rose” i „The Boy”. Rodzina naznaczona tragedią. Chłopiec skrywający mroczną tajemnicę. Dom, który ma stać się bezpiecznym schronieniem. Zło, przed którym nie ma ucieczki.

Brahms: The Boy 2 – zwiastun filmu:

Gang zwierzaków – Pełna przygód animowana komedia o paczce czworonogów, która musi wspólnymi siłami ocalić swoje miasto. W świecie przyszłości, gdy ludzie przegrywają rywalizację z robotami, cała nadzieja w zwierzakach domowych.

Gang zwierzaków – zwiastun filmu:

Jakub, Mimmi i gadające psy – Naszpikowana przygodami i humorem animowana opowieść o przyjaźni, odwadze i magicznej mocy słów. Jakub i jego czworonożni gadający kumple stają do walki o swój ukochany park.

Jakub, Mimmi i gadające psy – zwiastun filmu:

Matthias i Maxime – Xavier Dolan w znakomitym stylu powraca z filmem, w którym gra też jedną z głównych ról. Opowieść o jednym pocałunku, który wywraca do góry nogami życie dwóch przyjaciół.

Matthias i Maxime – zwiastun filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=vsTyIX3dFqc

Proxima – Nagrodzony na festiwalach w Toronto i San Sebastian film o tym, że czasem lot w kosmos może okazać się łatwiejszy niż życie na Ziemi. Eva Green jako samotnie wychowująca córkę astronautka, która zostaje wybrana do ryzykownej misji.

Proxima – zwiastun filmu:

Platforma Cineman jest dostępna w internecie, na urządzeniach mobilnych z Android i IOS, na Samsung Smart TV oraz poprzez Chromecast.

Wymienione tytuły znajdziesz również na: Platformie Canal+ w usłudze Premiery VOD, Player+, UPC, Orange i Vectra.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google