REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Zostań astronautą i podbij kosmos z Interkosmos 2000 – znamy datę premiery na Steamie!

Interkosmos 2000
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Ovid Works, polskie studio gier, ogłosiło datę premiery Interkosmos 2000 na platformie Steam. Tytuł zadebiutuje już 16 lutego 2023 roku. Aby uczcić to wydarzenie, gra będzie objęta specjalną promocją! Jej twórcy mają również przyjemność poinformować, że Interkosmos 2000 zdobył nagrodę dla najlepszej gry VR na targach Taipei Game Show 2023.

Interkosmos 2000, gra dostępna już dla posiadaczy gogli Oculus w Meta Store niedługo trafi także na Steama. Będzie gotowa zabrać nowych graczy w pełną niebezpieczeństw kosmiczną podróż w wirtualnej rzeczywistości! Posiadacze gogli VR będą mogli na własnej skórze doświadczyć życia astronauty, każdy z nich przejdzie odpowiednie szkolenie. Pomoże im to przetrwać i ukończyć niebezpieczną misję eksploracyjną na niskiej orbicie okołoziemskiej. Graczom zainteresowanym produkcją Ovid Works, Interkosmos 2000 zapewni emocjonującą przygodę oraz możliwość swobodnego lotu w trybie sandbox. Wszystko w towarzystwie oszałamiającej oprawy wizualnej.

Interkosmos 2000
Fot. mat. prasowy

Z kolei ekscytujący tryb fabularny pozwoli nauczyć się zarządzać statkiem kosmicznym w wirtualnym środowisku. Dodatkowo nauczy jak radzić sobie z kryzysowymi sytuacjami w przestrzeni kosmicznej. Precyzja i wytrwałość będą kluczowe podczas sterowania, aby uniknąć kolizji z asteroidami oraz bezpiecznie wylądować w miejscu docelowym. Siedząc w realistycznej kapsule kosmicznej, gracze podejmą serię wymagających wyzwań celem opanowania niezbędnych umiejętności.

Utrzymanie statku na orbicie i przeżycie w tych niezwykle trudnych warunkach będzie wymagało wykonania precyzyjnych manewrów. Każdy gracz nauczy się odpowiednio zarządzać silnikami, kontrolować systemy nawigacji i naprowadzania. Pozwolą one zadokować się do stacji kosmicznej oraz uniknąć zderzenia z asteroidami. Ostatecznym celem jest przetrwanie i ocalenie przyszłości!

Interkosmos 2000 zdobył nagrodę dla najlepszej gry VR na Indie Game Award, które odbyło się w ramach Taipei Game Show na Tajwanie w dniach 2-5 lutego 2023 roku. TGS to jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych grom i nowej technologii w tamtym regionie. Jej pierwsza edycja odbyła się 20 lat temu. Organizatorzy docenili produkcję Ovid Works za prawdziwie kosmiczne, VR-owe doświadczenie płynące z gry.

Kluczowe cechy Interkosmosu 2000:

  • Poczuj się jak astronauta! Zarządzaj silnikami, kontroluj systemy nawigacji i naprowadzania, utrzymuj systemy środowiskowe, rozwiązuj problemy, które mogą się pojawić; dokuj do stacji kosmicznych, unikaj asteroid i innych przeszkód, przeżyj wirtualny lot nad Ziemią i ponownie wejdź w ziemską atmosferę.
  • Wypróbuj fascynujący tryb fabularny, który poprowadzi cię od startu do lądowania.
  • Zanurz się w świecie o niezwykłej grafice i podziwiaj panoramę kosmosu, podróżując w kapsule inspirowanej prawdziwymi wahadłowcami, wypełnionej przyciskami, przełącznikami i dźwigniami. Doznania będą jeszcze bardziej realistyczne dzięki zastosowaniu efektów dźwięku przestrzennego.
  • Doświadcz porywającego trybu fabularnego oraz ciesz się lotem w przestrzeni kosmicznej w otwartym trybie sandbox.

Premiera Interkosmos 2000 w wersji Steam odbędzie się już 16 lutego 2023 roku. Gra będzie umożliwiać rozgrywkę w wielu wersjach językowych. Dodatkowo, tytuł ten na platformie Oculus, dostępny do tej pory tylko w języku angielskim, zostanie zaktualizowany o nowe tłumaczenia – na niemiecki, francuski, hiszpański oraz chiński uproszczony.

Gra będzie dostępna w cenie 89,99 złotych, jednak z okazji premiery twórcy przygotowali specjalną promocję. Przez limitowany czas Interkosmos 2000 będzie dostępny z 10% rabatem! Grę można znaleźć tutaj.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx