Przejdź do treści

Zobacz zdjęcia z pokazu MMC „The Future is HOT” 2023

MMC pokaz 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pokaz nowej kolekcji MMC zatytułowany „The Future is HOT” odbył się 14 czerwca w ogrodach Pałacu w Wilanowie. Królewska Oranżeria, palmy i krzewy różane – lepszej wakacyjnej scenografii nie można było sobie wymarzyć. Z wakacyjnym klimatem doskonale korespondował też podkład muzyczny z szumem fal. Zobacz zdjęcia – kto pojawił się na pokazie.

Pokaz mody MMC 2023 – jak na kolekcję resort przystało, na wybiegu pojawiła się odzież letnia i plażowa, czyli długie zwiewne suknie, bikini oraz odzież sportowa. W palecie kolorystycznej dominowała biel i czerń, ale również barwy ziemi, odcienie brązu, szarości i błękitu.

Pokaz wyreżyserowała niezastąpiona Katarzyna Sokołowska, a oklaskiwali go m.in.: Joanna Horodyńska, Katarzyna Warnke, Lara Gessler, Edyta Herbuś, Robert Kupisz, Tomasz Ossoliński, Dawid Woliński, Karolina Pisarek-Salla i Roger Salla, Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak, Anna Męczyńska, Paweł Rurak-Sokal i Dominika Gawęda, Anna Wyszkoni, Natalia Kukulska, Natalia Szroeder, Natalia Nykiel, Marika, Kasia Moś, Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski, Ilona Ostrowska, Joanna Racewicz, Natalia Klimas, Dorota Weka, Żabson i Lila Janowska.

Słynące z prostoty, minimalistycznych form i oversizowych ubrań MMC i tym razem nie zawiodło swoich wiernych fanów. „Jestem zachwycona! Czułam się jak w cudownym zagranicznym resorcie na luksusowych wakacjach. MMC tworzy rzeczy piękne, aktualne, światowe. Podziwiam ich za to. MMC zawsze było progresywne, a dzisiaj jest na czasie. Moda dopiero dorosła do MMC” – przyznała aktorka Katarzyna Warnke, która od lat jest nie tylko fanką, ale i muzą marki MMC.

„Wyjątkowy pokaz! MMC wyszło totalnie ze swojej strefy komfortu. Nadal są konsekwentni, ale wprowadzili do kolekcji dużo lekkości, nowe faktury, materiały. Przeszło to moje oczekiwania” – chwaliła nową kolekcję Lara Gessler.

„Szalenie nam się podobało. Razem z innymi wokalistkami wykrzykiwałyśmy co chwilę, że to byśmy założyły na scenę, w tym byśmy chętnie śpiewały. Cekiny kochają scenę a ta kolekcja zawierała ich sporo. Letnie ubrania pięknie falujące podczas ruchu były wprost oszałamiające” – zachwycała się kolekcją Marika.

Pokaz mody MMC „The Future is HOT” 2023

MMC przez lata wypracowało sobie mocne miejsce na modowej mapie Polski i w sercach licznych wielbicieli ich stylu. „Kocham MMC i od lat noszę ich ubrania. Dzisiejsza kolekcja była przepiękna, zwiewna, letnia. Coś dla mnie. W takich letnich ubraniach można pokazać trochę ciała, poczuć się swobodnie. The Future is Hot! Rafał i Ilona znowu wyprzedzają trendy, idą trochę pod prąd. Piękne tkaniny, niesamowite kolory. Podczas tegorocznego festiwalu w Opolu wystąpiłam na scenie w kreacji z najnowszej kolekcji MMC. Tym bardziej czułam się dziś dumna” – przyznała wokalistka Blue Cafe, Dominika Gawęda.

„MMC to marka premium, która mnie zachwyca. Dziś zresztą mam na sobie kombinezon MMC. Ich rzeczy są zawsze dobrej jakości, fenomenalnie podkreślają sylwetkę i są wygodne” – dodała Karolina Pisarek-Salla. „Uwielbiam MMC od lat, jesteśmy bardzo zaprzyjaźnieni. Zawsze im kibicuję. Dziś trzymałem kciuki, żeby nie lało. Kolekcja bardzo spójna i po raz pierwszy tak seksualna. Wcześniej pokazywali w swych kolekcjach modę grunge’ową i modelki były stylizowane w ten właśnie sposób. Tym razem było seksualnie, kobieco. Poza tym dużo oversizowych rzeczy, które uwielbiam. Bardzo łady pokaz i przepiękna sceneria. Gratuluję!” – podsumował zaprzyjaźniony z duetem MMC projektant Robert Kupisz.

Natalia Kukulska 2023
Natalia Kukulska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
MMC pokaz 2023
Żabson, Lila Janowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
MMC pokaz 2023
Natalia Szroeder, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
MMC pokaz 2023
Roger Salla, Karolina Pisarek-Salla, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
MMC pokaz 2023
Katarzyna Warnke, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
MMC pokaz 2023
Marika, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
MMC pokaz 2023
Marta Gąska, Martyna Bielawska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
MMC pokaz 2023
Ada Fijał, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
MMC pokaz 2023
Piotr Szeląg, Lara Gessler, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
MMC pokaz 2023
Agnieszka Ścibior, Joanna Horodyńska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
MMC pokaz 2023
Magdalena Pieczonka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
MMC pokaz 2023
Luna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
MMC pokaz 2023
Ilona Ostrowska, Dorota Weka, Dawid Woliński, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx