Przejdź do treści

Zobacz zdjęcia z nagrania programu „Moontalk” Active Family

Magdalena Kasperowicz, Zygmunt Chajzer, fot. AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Moontalk” to late night show emitowany na antenie stacji Active Family TV od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00. Prowadząca, Magdalena Kasperowicz, która pracowała wcześniej w Polskim Radiu i Meloradiu, a także była PR managerem Teatru 6. Piętro, zaprasza do studia ciekawych gości, z którymi przy świetle księżyca prowadzi rozmowy okraszone dużą dawką humoru.

Program wystartował w październiku zeszłego roku, a do tej pory gościły w nim takie gwiazdy jak Ewa Kasprzyk, Hanna Śleszyńska, Małgorzata Potocka, Daria Widawska, Michał Żebrowski, Cezary Pazura czy Karol Strasburger. Tym razem na nagraniu pojawili się Katarzyna Kwiatkowska, Paulina Holtz, Zygmunt Chajzer i Tomasz Ciachorowski.

Katarzyna Kwiatkowska, Magdalena Kasperowicz, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Kwiatkowska znana jest ze swojego poczucia humoru. Przez kilka lat parodiowała znane postaci w programie „Szymon Majewski Show”, a od 3 lat komentuje aktualne wydarzenia w „Szkle kontaktowym”. Oprócz tego gra w serialach i wychowuje 4-letnią córkę, Jaśminę. Paulina Holtz od ponad 20 lat wciela się w postać Agnieszki Lubicz w serialu „Klan”. Aktorka jest mamą dwóch córek i znana jest z prowadzenia zdrowego stylu życia. Zygmunt Chajzer to legenda telewizji. Mało brakowało, a zamiast robić karierę w mediach, zostałby gwiazdą sportu.

Paulina Holtz, Magdalena Kasperowicz, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Trenował siatkówkę, grał nawet w reprezentacji Polski juniorów, jest też absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego. Z kolei Tomasz Ciachorowski prowadził drużynę harcerską i ukończył nie tylko Studium Aktorskie w Olsztynie, ale również oceanotechnikę na Politechnice Gdańskiej. Choć każdy z gości udzielił już w swoim życiu wielu wywiadów, wciąż jest jeszcze wiele do odkrycia. Jak zawsze, prowadzącej udało się namówić swoich rozmówców do zwierzeń, więc widzowie będą mogli dowiedzieć się o nich czegoś zaskakującego.

Tomasz Ciachorowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx