Przejdź do treści

Znane twarze w nowym teledysku zespół Hook – „Psi Los”

Hook Psi Los
Fot. kadr z teledysku Hook - Psi Los

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Zespół Hook zaprezentował teledysk do utworu „Psi Los”. Piosenka porusza nie tylko ważne tematy związane z losem zwierząt, ale także inspiruje do działań na ich rzecz.

Teledysk został nakręcony z udziałem wybitnych polskich aktorów. Wystąpili w nim Piotr Głowacki, Piotr Cyrwus, Karolina Porcari, Wojciech Niemczyk i Andrzej Cempura. Ich zaangażowanie ma na celu podkreślenie istotności tego problemu oraz zachęcenie do wsparcia akcji charytatywnej.

Produkcja teledysku została zrealizowana przez uzdolnionych filmowców, którzy zdecydowali się wesprzeć inicjatywę pro bono, kierując cały zysk z projektu na pomoc stowarzyszeniu ratującemu zwierzęta.

Zespół Hook powstał w 2014 roku w Kielcach. Ma na koncie 2 albumy: „Bunt” (2016) oraz „Próchno” (2020). Zespół jeszcze w tym roku planuje wydać trzeci krążek. W porównaniu do ostatniej płyty, która poruszała kwestię patologi społecznych, ma być merytorycznie osadzony w jaśniejszych tonach. Jak zapewniają muzycy, nie zdejmują nogi z gazu i zostają przy rockowych riffach i mocnym brzmieniu.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx