Znajdź siebie na końcu świata. Zobacz plakat filmu „Holiday”

Plakat filmu Holiday
Fot. mat. prasowy

Choć Bali to niewielka indonezyjska wyspa, przed pandemią przyjeżdżało tam co roku około 6 milionów turystów. Tropikalna lokalizacja porośnięta polami ryżowymi, pełna hinduskich świątyń i życzliwych ludzi, przyciągała rosnące grupy tych, którzy szukali wypoczynku i relaksu wśród oszałamiającej roślinności i czynnych wulkanów. Pośród nich znaleźli się bohaterowie filmu „Holiday”.

Plakat filmu Holiday już w sieci! Tomek i Kasia, na co dzień zmęczeni pracownicy korporacji, postanowili poszukać wytchnienia na drugim końcu świata. Wybrali egzotyczny kierunek z misją zatroszczenia się o swój związek i rozpoczęcia starań o dziecko. Wyprawa potoczyła się jednak nie tak, jak planowali – w trakcie ich wędrówki na wulkan Agung wydarzyło się coś, co sprawiło, że czas nagle przyśpieszył, napięcie zaczęło szybko rosnąć, a atmosfera tajemnicy gęstnieć. Niespodziewane zmieniło to oblicze ich wyjazdu, zmieniło również ich samych. Wyprawa do Indonezji okazała się wyjazdem, który zrewolucjonizował wszystko. Jak do tego doszło i co właściwie stało się na Bali? I czy można znaleźć siebie na końcu świata? Odpowiedź w kinach już 13 sierpnia.

Plakat filmu Holiday
Plakat filmu Holiday

Stęsknieni słońca, oddechu i egzotycznego dreszczu emocji Kasia i Tomek wyruszają na wymarzoną podróż na wyspę Bali w Indonezji. Leżąc na rajskiej plaży, są myślami bardzo daleko od swoich obowiązków wynikających z pracy dla wielkich korporacji. Oboje bardzo chcą mieć dziecko, ale wiedzą też, że zanim się to stanie, muszą poradzić sobie ze sobą nawzajem i przepracować istniejące między nimi konflikty. Pewnego dnia postanawiają udać się na wycieczkę w kierunku znajdującego się na wyspie wulkanu i otaczającej go dżungli. Tam poznają przypadkowo spotkanego tajemniczego mężczyznę, który zaprasza ich do swojego domu. Para decyduje się pójść śladem nieznajomego. Atmosfera zagęszcza się z minuty na minutę, a niepokojąca aura coraz bardziej udziela się polskiej parze. Wkrótce nastąpią zdarzenia, które doprowadzą Kasię i Tomka do olbrzymiej wewnętrznej przemiany. Nic nie będzie już takie jak było. Tę podróż na Bali oboje zapamiętają na zawsze.

ZOBACZ:  Ana De Armas idzie z Bondem "Na noże"!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx