Zlatko Dalić podpisał nową umowę z reprezentacją Chorwacji!

Zlatko Dalić podpisał umowę
Zlatko Dalić, fot. SN tv Sport nedjeljom

Chorwacja federacja piłkarska poinformowała na swojej oficjalnej stronie o przedłużeniu współpracy z selekcjonerem Zlatko Daliciem.

Doświadczony trener podpisał nową umowę, która obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. W kadrze Chorwacji na stanowisku selekcjonera 55-latek pracuje od 8 października 2017 roku. Jak na razie prowadził drużynę „Ognistych” w 54 meczach. Razem z tym zespołem był na mundialu w Rosji i zdobył srebrny medal. Pojechał również na EURO 2020.

Zlatko Dalić zabrał głos po podpisaniu nowej umowy

Chorwacki szkoleniowiec powiedział: – Dziękuję prezydentowi Kustićowi i kierownictwu Federacji za zaufanie. Wielokrotnie mówiłem, że dla mnie nie ma większej roli niż kierowanie chorwacką drużyną narodową. Ta praca wiąże się z dużą odpowiedzialnością i presją, ale ostatnie miesiące przekonały mnie, że jesteśmy na dobrej drodze. Czuję ogromną energię i ambicję, aby dalej pracować z Chorwacją i osiągać świetne wyniki. Chcę również uszczęśliwić naszych ludzi awansując w kwalifikacjach do EURO 2024. Biorąc pod uwagę, że gospodarzem są Niemcy wierzę, że będziemy mieli niezapomnianą atmosferę i wsparcie naszych kibiców, a ten obraz jest dla mnie niesamowitą motywacją do dalszej pracy.

ZOBACZ:  Gol Piotra Zielińskiego w hicie Serie A! Inter pokonał Napoli 3:2

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx