Przejdź do treści

Zielone światło dla operacji Project Downfall – retro shooter dostępny na konsolach Nintendo Switch i Xbox!

Project Downfall xbox
Fot. Project Downfall

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Project Downfall to shooter w stylu retro, którego akcja dzieje się w mega-mieście Crimson Tide – od teraz ono już nie zazna pokoju. Wydane przez RedDeer.Games, a stworzone przez MGP Studios i Solid9 Studios – ta polska produkcja jest już dostępna na Nintendo Switch, Xbox One i Xbox X|S.

W świecie Project Downfall gracze zostają przedstawieni głównemu bohaterowi, który za dnia jest pracownikiem korporacji. Podczas nocy jest natomiast wojownikiem w imieniu własnej sprawiedliwości. W oczach prawa staje się złoczyńcą. Tutaj zaczyna się walką o wolność mieszkańców Crimson Tide.

Gracze wezmą udział w walce pod osłoną nocy. Tam straż Crimson Tide i liczne gangi będą stali na ich drodze. Z arsenałem broni palnej i białej po ich stronie, malowanie miasta na ciemną czerwień staje się przyjemnością.

Wolność wyboru będzie odwoływała się także co do fabuły Project Downfall. Wiele decyzji, które podejmą gracze będzie wpływało na ich styl gry, poziomy, a także przyszłość mega-miasta.

Nie ma śladów po głównym zamyśle, przez który powstało Crimson Tide. Korporacje przejęły pałeczkę i robią co mogą, by ich interesy były priorytetem – nie przejmują się losem mieszkańców. Substancje wyciszające wolną wolę mieszkańców to szczyt góry lodowej, którą gracze będą odkrywać krok po kroku. Z 12 różnymi zakończeniami, Project Downfall oferuje niesamowitą historię. Wynagradza również graczy za ich starania i pokonywanie wyzwań. Wiele dodatkowych poziomów sprytnie pochowano po całym mieście.

Project Downfall jest już dostępny na konsolach Nintendo Switch, Xbox One i Xbox Series X|S!

Więcej ekscytujących informacji dotyczących gier wydawanych przez RedDeer.Games można znaleźć na oficjalnej stronie, Facebooku i Twitterze.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx