REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Zespół Włochaty prezentuje drugi singiel z najnowsze płyty zatytułowany „Nie rezygnuj”

Włochaty Nie rezygnuj
Fot. kadr z teledysku Włochaty - Nie rezygnuj

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Utwór „Nie rezygnuj” to drugi singiel zespołu Włochaty pochodzący z płyty „Miłość, Pokój, Zamieszki”. Materiały video widoczne w klipie „Nie rezygnuj” pochodzą z koncertu zespołu Włochaty podczas Jarocin Festiwal 2022.

Tak o singlu „Nie rezygnuj”, mówi zespół Włochaty: – Wielu z nas przeżywa trudne chwile, ma po prostu ciężkie dni w życiu, odechciewa nam się wszystkiego. Często czujemy pustkę, rozczarowanie, niedowartościowanie. Ważne, żeby umieć się pozbierać, odciąć się od toksycznych relacji, postawić sobie nowe cele i metodą małych kroków, nade wszystko, nie rezygnować z siebie! Bo w Twoim życiu najważniejszą osobą jesteś Ty.

Na ten album czekało wielu fanów polskiego punk-rocka. „Miłość, Pokój, Zamieszki” to siedemnasta pozycja w dyskografii zespołu Włochaty, który mimo zmian personalnych bezustannie, od 1987 roku, komentuje otaczającą nas rzeczywistość. Na płycie znajdziemy 11 premierowych utworów. Od melodyjnego „Wolność”, przez osadzony w klimacie Bad Brains „Wyrwany”, po charakterystyczne dla Włochatego szybkie protest songi, jak np. „Broń masowej zagłady”.

Zespół na tej płycie objął nową taktykę – dużo melodii, dużo refrenów, czym może przekonać do siebie nowych odbiorców. Nagrania odbyły się w stargardzkim Monroe Studio na przełomie 2022/23 roku. Rolę producenta objął gitarzysta zespołu Piotr Skoda Skotnicki, zaś za mix i mastering odpowiedzialny jest Arkadiusz Aro Jabłoński. Album „Miłość, Pokój, Zamieszki” ukaże się już 19.05.2023, w 3 formatach: CD, LP oraz na kasecie.

Pre-order albumu dostępny na stronie mystic.pl.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx