REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Zespół Beach Weather powraca z najnowszym singlem „Homebody”!

Beach Weather Homebody
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Zespół Beach Weather powraca z najnowszym singlem „Homebody”! Piosenka doceniająca zacisze domowe znajdzie się na nadchodzącym albumie grupy. „Pineapple Sunrise” ma ukazać się 3 marca.

Wokalista grupy Beach Weather, Nick Santino, wyjaśnia: – „Homebody” to piosenka o byciu domatorem. I tyle. Kto chciałby wychodzić i widywać się z ludźmi, których tak naprawdę nie lubisz, kiedy możesz urządzić jednoosobową imprezę, skręcić jointa, zamówić taco i przez całą noc oglądać YouTube’a? Zdaje nam się, że ludzie naprawdę utożsamią się z tym kawałkiem. Jest jednym z naszych nowych ulubieńców.

Premierze „Homebody” towarzyszy teledysk rodem z lat 70. Zespół włóczy się po domu szlafrokach, doceniając swój styl życia.

„Homebody” znalazł się w serwisach streamingowych niedługo po debiutanckim w programie Jimmy’ego Kimmela oraz po premierze singla i teledysku „Trouble With This Bed”. Początki Beach Weather, w skład którego wchodzą Nick Santino (wokal, gitara), Reeve Powers (bas) i Sean Silverman (gitara/produkcja), sięgają 2015 roku. Trio nagrało serię EP-ek („Chit Chat”, „What A Drag” i „Basement Sessions”) i przejechało razem sporo kilometrów. W 2017 roku postanowili przerwać działalność, jednak, jak dziś wspominają, wciąż „rozmawiali wtedy prawie codziennie”.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx