Zegarki TORII. Gwarancja luksusu

Fot. mat. prasowy

Torii inspiruje nowe pokolenie twórczych i oryginalnych osobowości. Marka dla osób, które pragną harmonijnego rozwoju i wiedzą, że zmiana jest wpisana w rytm kreatywnego życia. Bogaty asortyment oraz możliwość komponowania własnych wersji zegarka, pozwolą każdemu wyrazić siebie i wyróżnić się z tłumu.

Japońska idea “WA”, czyli harmonia we wszystkich dziedzinach życia przyświeca całemu konceptowi marki. Przez wieki “WA” symbolizowało zgodę, do której powinien dążyć świat ożywiony i nieożywiony. Dziś termin ten znajduje odbicie w designie. Dzięki temu japońskie przedmioty wyróżnia piękno i funkcjonalność. Torii powstało właśnie na fundamencie WA, jest symboliczną bramą łączącą świat ludzi i duchów, zegarek zaś,  amuletem, który chroni i pomaga dotrzeć bezpiecznie do celu.

Najwyższej jakości materiał i gwarancja luksusu

Zegarki wyposażone są w szkła z warstwą szafirową oraz niezawodny japoński mechanizm kwarcowy. Wszystkie czasomierze charakteryzują się wysoką wodoszczelnością do 5 ATM oraz międzynarodową dwuletnią gwarancją. Antyalergiczna stal szlachetna, z której wykonano kopertę oraz bransolety zegarków Torii, to najwyższej jakości materiał i gwarancja luksusu.

Fot. mat. prasowy

Cała linia reprezentuje sobą to, co w Torii najważniejsze, oddaje istotę marki, czyli:

  • ascetyczny styl,
  • kunszt wykonania,
    -doskonałe rzemiosło, to ukłon w stronę sztuki precyzji,
  • praktyczne rozwiązania, m.in. pokryte masą illuminacyjną wskazówki, niezawodna, japońska technologia, wodoszczelność na poziomie 10 ATM,
  • oraz przesłanie, energię płynącą z mocy żywiołów.

Torii to marka dla tych, którzy wierzą w siłę intuicji, dla marzycieli, których fascynuje świat magii. Sprawdzi się również w przypadku osób, które twardo stoją na ziemi, ci docenią kunszt wykonania, oraz klasyczną elegancję zegarków Torii. Marka, mimo 2 lat obecności na rynku, zdobyła już liczne grono fanów, jej działania dostrzegane są również przez media – w październiku 2019 roku Torii zdobyło nagrodę “Lidera eleganckich zegarków” na Gali Business Woman & life.

Fot. mat. prasowy

(artykuł sponsorowany)

Read Previous

Kolejna zapowiedź walki na FAME MMA UK. Mike Fox vs Andrew Henderson

Read Next

Chains of Fury – Polacy tworzą komiksową strzelankę w stylu retro

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *