Zawody wędkarskie aktorów. Eliza Gwiazda, Karol Strasburger i Małgorzata Sadowska najlepsi!

Zawody wędkarskie aktorów
Fot. Michał Baranowski/AKPA

OBSERWUJ NAS:

Już po raz 24. na terenie położonego pod Warszawą Rancza pod Bocianem odbyły się Zawody wędkarskie aktorów im. Mariana Łącza. Wydarzenie jak co roku zorganizowała córka aktora i piłkarza, Laura Łącz.

“Tę imprezę wymyślił Tele Tydzień i zaprzyjaźniony aktor Marian Glinka, który zaproponował, żeby wydarzenie nosiło imię mojego ojca, Mariana Łącza, aktora, a wcześniej sportowca bardzo związanego z przyrodą. W tym roku w zawodach startuje także mój syn – Andrzej, ja natomiast zajmuję się organizacją imprezy – załatwiam sprzęt, robaki, zanęty, przynęty. Wśród zawodników są też koledzy, którzy łowią ryby na poziomie profesjonalnym i pomagają aktorkom np. Oldze Borys i Izabeli Trojanowskiej” – wyjaśnia Laura Łącz.

Zawody wędkarskie aktorów
Fot. Baranowski/AKPA

Na wydarzeniu nie zabrakło stałych bywalców i pasjonatów wędkarstwa, którzy po raz kolejny stanęli w szranki. Nad brzegiem stawów rybnych łowili m.in. Karol Strasburger, Tomasz Stockinger z synem, Olga Borys z mężem Wojciechem Majchrzakiem, Izabela Trojanowska, Andrzej Grabarczyk, Waldemar Błaszczyk i Jacek Rozenek.

Zawody wędkarskie aktorów 2021

“W tym roku stawy były słabo zarybione, a rybki malutkie, ale udało mi się złowić 1,5 kg karpia. Na tą imprezę nie przyjeżdża się po to, żeby wygrywać, ale dla przyjemności, by spotkać się z kolegami i koleżankami” – powiedziała Izabela Trojanowska, w której miłość do wędkarstwa rozpaliła 24 lata temu Laura Łącz.

Z jedną rybą z zawodów wyszła Olga Borys, której w ostatniej chwili udało się złapać małego karpia. “Nigdy nie odniosłam takiej porażki jak w tym roku. Było bardzo gorąco, ponieważ wylosowałam nasłonecznione miejsce. Wędkarstwo uprawiam amatorsko, nauczył mnie tego dziadek, który zawsze zabierał mnie ze sobą na ryby” – zdradza aktorka.

Zawody wędkarskie aktorów
Małgorzata Sadowska, fot. Baranowski/AKPA

O wiele mniej szczęścia miał Tomasz Stockinger, któremu w tym roku nie udało się złowić żadnej ryby. “Wylosowałem bardzo niewygodne stanowisko, ciężko było dobrze zarzucić przynętę, a na dnie znajdowało się dużo podwodnych krzaków i gałęzi. Liczę, że za rok będzie lepiej” – dodaje z nadzieją, aktor wcielający się w “Klanie” w Pawła Lubicza.

Zawody wędkarskie aktorów
Karol Strasburger, fot. Baranowski/AKPA

Najlepszymi wynikami mogli poszczycić się Eliza Gwiazda, która w zawodach zajęła trzecie miejsce, Karol Strasburger z wynikiem 3,6 kg ryb na miejscu drugim, a także nagrodą za największą złowioną rybę oraz Małgorzata Sadowska na miejscu pierwszym i 4,4 kg ryb.

Zawody wędkarskie aktorów
Eliza Gwiazda, fot. Baranowski/AKPA
ZOBACZ:  Milena Sadowska nową Miss Polonia 2018!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x