Zasiądź za sterami nowego wózka widłowego w Best Forklift Operator!

Best Forklift Operator
Fot. mat. prasowy

Twórcy z Setapp i wydawcy z Gamedust wprowadzają trzecią już aktualizację Best Forklift Operator, gry będącej aktualnie w fazie Early Access na Steam.

Poprzednia aktualizacja Best Forklift Operator wprowadziła wsparcie dla kierownic w trybie VR, jak i standardowym. Z kolei w najnowszym dodatku gra została rozbudowana o nowy wózek widłowy i otwarte przestrzenie. Dodano także więcej ustawień do sterowania w trybie VR oraz wprowadzono poprawki usprawniające m.in. stronę wizualną gry.

Nowe otwarte przestrzenie pojawiają się w pierwszej i drugiej lokacji i mogą zostać odblokowane po wykonaniu początkowych misji. Dodatkowo wnętrze pierwszego magazynu zostało przearanżowane, aby poprawić jakość rozgrywki. W grze pojawił się także trzeci, największy do tej pory wózek widłowy. Jest to maszyna do zadań specjalnych, która poradzi sobie nawet z największymi i najcięższymi ładunkami. Deweloperzy dużo uwagi poświęcili również usprawnieniom rozgrywki i kwestii graficznych. Obszar rozładunku jest teraz lepiej widoczny, a niektóre problemy z kolizjami zostały rozwiązane.

Twórcy Best Forklift Operator mają już w planach kolejne aktualizacje. W nadchodzących update’ach pojawi się m.in. tryb Arcade oraz kolejne misje. Gra dostępna jest we Wczesnym Dostępie na Steam.

ZOBACZ:  Polski roguelike Broken Blades teraz także na Nintendo Switch

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx