Zarabianie na Instagramie – jak zacząć?

Zarabianie na Instagramie
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Lajki na Instagramie to dziś wyznacznik popularności. Dlatego też każdy z nas chce mieć ich jak najwięcej. Co zrobić, aby zdobywać nowe polubienia? Jak sprawić, by nasze konto stało się atrakcyjnym miejscem dla reklamodawców?

Zarabianie na Instagramie. Instagram jest obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji społecznościowych. Co więcej, w przeciwieństwie do wielu innych platform, w tym przypadku nic nie zapowiada, aby cokolwiek miało się w tej kwestii zmienić. Instagram to miejsce, w którym możemy dzielić się naszymi doświadczeniami i pasjami, inspirować się innymi profilami, kontaktować się z jego użytkownikami, a także zarabiać. Wiele osób twierdzi, że w dzisiejszych czasach portal ten stał się jedną wielką platformą reklamową. I każdy, kto korzysta na co dzień z Instagrama, bez cienia wątpliwości to potwierdzi. Nie musimy być jednak tylko odbiorcami takich treści reklamowych. Sami także możemy promować różnego rodzaju produkty, nawiązując współprace z firmami. Jak się wybić na Instagramie?

Polubienia a zarabianie na Instagramie – dlaczego warto mieć więcej lajków?

Lajki na Instagramie są bardzo ściśle powiązane z zarabianiem na tej platformie. Dlaczego? To dość proste — im więcej lajków i obserwatorów, tym większe zasięgi. Oznacza to, że w ten sposób jako osoba reklamująca dany produkt zapewniamy, że przekaz dotrze to dużej liczby odbiorców. Dla firm byłoby po prostu kompletnie nieopłacalne nawiązywać współpracę z osobą mającą kilkadziesiąt, czy kilkaset followersów. Ile więc trzeba ich mieć, aby móc zacząć starać się o nawiązanie jakichkolwiek umowy reklamowej? Obecnie szanse na to mają konta mające więcej niż 5000 realnych obserwatorów. Jak zdobyć tylu?

Dlaczego warto mieć więcej lajków? Im mamy ich więcej, tym większa ilość osób zagląda na nasze konto, a tym samym istnieje większa szansa, że użytkownicy Ci będą chcieli zostać z nami na dłużej, klikając “follow”.

ZOBACZ:  Patrycja Strzałkowska: Podczas produkcji programów telewizyjnych manipuluje się wypowiedziami ludzi

Jak zdobyć lajki na Instagramie?

Polubienia na Instagramie czynią nasz profil atrakcyjnym dla potencjalnych reklamodawców. Jeśli więc chcemy zacząć zarabiać, jako influencer, potrzebujemy ich jak najwięcej. Jak zdobyć je na początku, gdy nasz profil nie jest jeszcze popularny? To wbrew pozorom wcale nie takie trudne zadanie. Lajki na Instagramie możemy bowiem w bardzo łatwy sposób kupić. Zrobimy to w dosłownie kilka minut za pomocą specjalnej aplikacji. Wystarczy wybrać interesującą nas ilość polubień i wkleić link do naszego zdjęcia na Instagramie. Już po nawet kilku minutach nasz profil zostanie zasypany nowymi lajkami.

(artykuł sponsorowany)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x