Przejdź do treści

Zamów nowy album Margaret i posłuchaj nowego singla!

Fot. kadr z teledysku Margaret - Xanax

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Maggie Vision” to tytuł najnowszego albumu Margaret. Płyta ukaże się 27 listopada, ale już wystartował pre-order wersji limitowanej! Płytę można zamówić słuchając nowego singla zatytułowanego „Xanax”.

W 2019 roku Margaret zniknęła na chwilę z medialnego radaru. Nie brakowało wówczas spekulacji i domysłów co mogło być przyczyną zawieszenia działalności tej popularnej artystki. Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest „Xanax” czyli kolejny utwór promujący nadchodzący album „Maggie Vision”. I być może jest to najbardziej depresyjna historia jaką usłyszycie z ust Maggie. Słodko-gorzka opowieść o rzeczach o których się nie mówi – o depresji, stanach lękowych i tytułowym xanaxie. Nie każdy artysta znajduje w sobie siłę i chęć żeby otwarcie opowiedzieć o tym jak wygląda życie kiedy gasną światła. Maggie się to udało. Tym utworem rozlicza się z przeszłością.

Margaret – Xanax:

Margaret – Xanax

Album „Maggie Vision” można zamówić w wyjątkowej limitowanej wersji z dodatkami! Na płycie znajdą się wszystkie dotychczas wydane single w tym ostatni „Fotel” oraz „Reksiu” na feacie z Otsochodzi i „Roadster” z gościnnym udziałem Kizo.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx