Załęcki vs Kubiszyn 20 czerwca na High League 3: Extra!

Załęcki Kubiszyn
Fot. mat. prasowy

„Bad Boy” i „Don Diego” poznali nową datę walki! Denis Załęcki i Mateusz Kubiszyn ostatecznie zmierzą się w wyjątkowym miejscu już 20 czerwca na High League 3: Extra.

Pierwotnie do walki miało dojść 4 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie podczas High League 3. Do wyczekiwanej konfrontacji ostatecznie nie doszło ze względów bezpieczeństwa. Konieczna była decyzja o przedwczesnym zakończeniu gali.

Malik Montana od razu po wydarzeniu zapowiedział, że do pojedynku Załęckiego z Kubiszynem dojdzie w ciągu najbliższych tygodni. Teraz już wiemy, że konfrontacja odbędzie się w poniedziałek, 20 czerwca, o godz. 20:00 podczas specjalnego High League 3: Extra!

Pojedynek odbędzie się w wyjątkowym miejscu. Walka „Bad Boya” z „Don Diego” teraz jest już prawdziwą walką o honor, a nie zwykłym starciem sportowym! Do potyczki dojdzie na zasadach MMA w limicie trzy rundy po trzy minuty.

Denis Załęcki to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W debiucie w High League wystąpił jako zawodnik K-1. Poradził sobie świetnie, bo po trzech rundach wygrał z o wiele bardziej doświadczonym Alanem „Alanikiem” Kwiecińskim.

„Don Diego” to jeden z najlepszych polskich zawodników walk na gołe pięści. Świetnie radził sobie na galach GROMDA, gdzie wygrał pięć walk i został mistrzem organizacji. Wszystkich rywali nokautował! Poza tym odnosił wielkie sukcesy na zawodach kickbokserskich i bokserskich.

Transmisja ze starcia dostępna będzie dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do HIGH League 3 na HighLive.TV oraz bilety na galę. Więcej informacji wkrótce.

instagram.com/highleague_official
ZOBACZ:  Piotr Hain dołącza do Asseco Resovii Rzeszów

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx