Yupitergrad na platformę PSVR otrzymało aktualizację Twisted Pack Update, która zawiera komplet ostatnich rozszerzeń!

Yupitergrad PSVR
Fot. mat. prasowy

Gamedust ogłosiło wprowadzenie wielkiej darmowej aktualizacji dla wszystkich posiadaczy gry w wersji na PlayStation VR. Gry zawierającej nowe poziomy dla trybu Time Attack oraz nowy tryb gry.

Rozszerzenie Twisted Pack Update jest największą dotychczasową aktualizacją przeznaczoną dla gry na konsolę PlayStation. W jej skład, oprócz szeregu poprawek, weszły wszystkie elementy wydane do tej pory w aktualizacjach New Levels Update, Gymnasion oraz Twisted Levels Update. Tymi aktualizacjami posiadacze innych platform mogą się cieszyć już od jakiegoś czasu.

Darmowa aktualizacja Twisted Pack Update zawiera:

  • 10 nowych poziomów z New Levels Update
  • 10 nowych poziomów z Twisted Levels Update
  • Nowy tryb gry – Gymnasion
  • Nowe utwory muzyczne
  • Pakiet opcjonalnych dekoracji na Halloween

Poziomy z rozszerzenia New Levels Update powstawały w konsultacji ze społecznością skupioną wokół gry. Dzięki ich uwagom i pomysłowości udało się stworzyć dziesięć nowych poziomów, które potrafią zaskoczyć nawet najlepiej wyszkolonych kosmonautów.

Dziesięć kolejnych wyzwań, umieszczonych oryginalnie w Twisted Levels Update, rozwija poziom „zakręcenia” na niespotykaną do tej pory skalę. Wypełnione po brzegi ostrymi zakrętami, spiralami, przeszkodami i szykanami, pozwalające na osiąganie szalonych prędkości. Z pewnością staną się ostatecznym testem umiejętności.

Yupitergrad to unikalna w swej stylistyce, kosmiczna gra VR, która sprawdzi twoje umiejętności zręcznego przemierzania najeżonych pułapkami korytarzy stacji kosmicznej. Gra została bardzo ciepło przyjęta przez graczy i recenzentów, co najlepiej odzwierciedla wynik w serwisie vrgamecritic bazujący na 37 recenzjach – 75/100. Yupitergrad jest dostępny na Steam, PS Store, Viveport i SideQuest. Ze Steam i SideQuest można pobrać darmową wersję gry Yupitergrad: Sneaki Peaki, która zawiera wybrane poziomy Time Attack i krótką wersję samouczka.

ZOBACZ:  Twórcy soulslike’owego Achilles: Legends Untold startują z serią filmów o swojej nadchodzącej grze

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx