Przejdź do treści

Yupitergrad 2: The Lost Station trafi do Meta Store już 13 lipca!

Yupitergrad 2 Meta Store
Fot. Yupitergrad 2 Meta Store

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Yupitergrad 2: The Lost Station niedawno zadebiutował na platformie Pico. Już 13 lipca gra zostanie wydany na Meta Quest 2 i Meta Quest Pro. Fani VR-owych akrobacji w warunkach zerowej grawitacji znowu poczują swobodę przemieszczania się po tajemniczej stacji kosmicznej.

Yupitergrad 2: The Lost Station to przygodowa gra akcji, będąca kontynuacją bardzo dobrze przyjętej przez graczy i recenzentów pierwszej odsłony. Tytuł zapewnia wiele rozrywki za sprawą unikalnej mechaniki poruszania się po stacji kosmicznej. Przypomina ona bujanie się za pomocą specjalnych dysz oraz lin z przyssawkami przymocowanymi do kombinezonu. Jej wnętrze daje wiele możliwości eksploracji, walki i rozwiązywania łamigłówek, a elementy te trzymają cały czas w napięciu.

W odróżnieniu od pierwszej części gry, podczas pokonywania kolejnych poziomów gracze mogą teraz zdobyć różne bronie. Te przydadzą się do walki z wrogo nastawionymi robotami. Tytuł osadzony jest w lekkim, humorystycznym tonie i łączy perspektywę VR ze strukturą gry w stylu Metroidvania.

Yupitergrad 2: The Lost Station zostanie wydany na Meta Quest 2 i Meta Quest Pro już 13 lipca, wraz z wersją cross-buy na Oculus Rift.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx