Przejdź do treści

Yelawolf – Money. Kolejny teledysk promujący „Mud Mouth”

Yelawolf Money
fot. kadr z teledysku "Money"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Yelawolf w szaleńczym tempie publikuje kolejne teledyski promujące jego najnowszy album „Mud Mouth”. Tym razem zobrazowany został numer „Money”. Gościnnie pojawiają się w nim Jelly Roll i Struggle Jennings.

Rok 2021 jest niezwykle płodnym okresem dla Yelawolfa. Artysta pochodzący z niedużego jak na amerykańskie standardy miasta, Gadsden (Alabama) w tym roku wydał już 4 albumy i jedną EP’kę. Najpierw był wspólny album z Caskeyem „Yelawolf Blacksheep”. Jego premiera odbyła się 19 lutego. Dwa miesiące później światło dziennie ujrzały aż 4 projekty rapera. Po wspólnym albumach z Riff Raffem, DJ Paulem oraz DJ Muggsem (kolejno: „Turquoise Tornado”, „Slumafia EP”, „Mile Zero”, przyszła kolej na jego solowy projekt „Mud Mouth”. Album ten zawiera 14 nowych numerów, w tym „Money” z gościnnym udziałem znanych w stanach południowych raperów Jelly’ego Rolla i Struggle Jenningsa.

Na przestrzeni ostatniego tygodnia, pochodzący z Gadsden artysta, opublikował już 8 teledysków do utworów znajdujących się na „Mud Mouth”.

Yelawolf – Money. Zobacz teledysk:

Yelawolf – Money
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx