Przejdź do treści

Xzibit ponownie w Polsce! Raper wystąpi w Warszawie i Krakowie

Xzbit / Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Xzibit, amerykańska gwiazda hip-hopu, jeden z najlepszych MC’s w historii Zachodniego Wybrzeża, autor takich hitów jak „X”, „Papparazzi”, „Front 2 Back”, „Multiply” czy „Hey Now”, znany z programu MTV „Pimp My Ride”, wystąpi na dwóch koncertach w Polsce! 9 listopada wystąpi w Warszawie w klubie Proxima, a dzień później, 10 listopada w krakowskim klubie Kwadrat.

Xzibit to jeden z najważniejszych amerykańskich raperów z Zachodniego Wybrzeża, wymieniany jednym tchem obok takich West Coastowych sław jak 2Pac, Dr. Dre, Snoop Dogg, The Game, Ice Cube czy Kendrick Lamar.

Xzibit ma na swoim koncie 7 solowych albumów, w tym złote „Man vs. Machine”, „Weapons of Mass Destruction” czy „Full Circle”, z których pochodzą single „Multiply”, „Hey Now” czy „Concentrate”, jednak zdaniem wielu to album „Restless” zapewnił mu sukces, dzięki któremu Xzibit na początku XXI wieku zajął zasłużone miejsce wśród największych! Nie sposób wyobrazić sobie rapu, bez tego przepotężnego głosu, tony hitów i flow przed którym można tylko bić pokłony.

Bilety są już dostępne, w cenach od 80 PLN, on-line na biletomat.pl, Goingapp oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.

Xzibit – Get Your Walk On (Official Video)
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google