Wyniki Move Federation. Team Crusher, Natsu World i drużyna Boxdela przechodzą do finału

Wyniki Move Federation
Fot. Move Federation

Premierowy turniej Move Federation w Arenie Gliwice z udziałem 48 gwiazd Internetu właśnie dobiegł końca. Move Federation to przedefiniowanie piłki nożnej, jaką znacie – nowe zasady i masa sportowych emocji. Do 3. edycji Football SuperShow zakwalifikowali się Team Crusher, Natsu World i drużyna Boxdela.

– Piłka nożna od wielu lat jest sportem narodowym, a moim marzeniem jest to, by stała się równie popularna wśród młodzieży, nie tylko w postaci biernego oglądania zbliżającego się Mundialu – komentuje Wojciech Szaniawski, włodarz Move Federation i CEO Spotlight Agency, organizatora Football SuperShow. – Misją Move Federation jest zachęcanie młodych do wyjścia na podwórko i kopania piłki zamiast spędzania całego dnia przed ekranami tabletów i smartfonów. Move to piłkarskie Supershow, pełne emocji na boisku i poza nim. Tancerki z całego świata, pokazy artystyczne i akrobatyczne oraz latające drony to dopiero początek. Ameryka wylądowała w Gliwicach – dodaje Szaniawski.

W pierwszym meczu turnieju team Crusher zmierzył się z drużyną Bungee. W starciu zwyciężył zespół Kacpra Błońskiego, wygrywając 15-1. Tak wysoka wygrana zapewniła im awans do turnieju finałowego Move Federation. Najbardziej wyróżnił się Maciej Turski, który zdobył siedem bramek, a jedną z nich bardzo efektownym strzałem tyłem głowy.

Mecz drużyny WK przeciwko teamowi Tromba, którego kapitanami zostali odpowiednio Owca i Mateusz Trąbka, zakończył się wynikiem 1-5. Na szczególne wyróżnienie w wygranym zespole zasługuje Kuba Nowaczkiewicz, który dyrygował grą w defensywie i wyprowadzał piłkę do ataku. Popisał się też golem za dwa punkty po strzale z własnej połowy boiska.

Nie zabrakło również rywalizacji potężnych włodarzy Fame MMA – Wojtka Goli i Michała “Boxdela” Barona. Ostatecznie mecz ten zwyciężyła drużyna Boxdela, zdobywając 4 bramki. Sebastian “Czvjnik” Czajewski dostał czerwoną kartkę, przez co od 8 minuty Team Boxdel grał w osłabieniu.

ZOBACZ:  KSW 66: Najlepsze momenty z gali

Podczas turnieju odbył się również jeden mecz drużyn mieszanych, czyli Natsu World kontra Team X. W rywalizacji pierwszą bramkę już w 7. sekundzie strzelił Sebastian Wiśniewski z NW. Rywalizację wygrał zespół Natsu World wynikiem 12-1.

Jakub Kosecki na gali Move Federation

Football SuperShow

W finałowych rozgrywkach o wejście do Football SuperShow zmierzyły się ze sobą drużyny Boxdela i Tromby, które zajęły kolejno drugie i trzecie miejsce. W pierwszej połowie barażowego meczu nie padły żadne bramki, a ostateczne starcie zakończyło się wynikiem 3-1 dla Teamu Boxdela, który tym samym zapewnił sobie awans do finału Move Federation.

Zgodnie z zasadami gry, do finału Football SuperShow awansowali: zwycięska drużyna mieszana Natsu World, team Crusher, który zdobył największą liczbę punktów, a także zespół Boxdela, zwycięzca meczu barażowego.

W trakcie rozgrywek Move Federation przyznano również szereg nagród specjalnych. Predatorem Gali, czyli najlepszym strzelcem, został Piotr “Pietras” Dominik (nagroda sponsorowana przez Predator Energy Drink). Nagrodę za najszybszą bramkę sponsorowaną przez HotPay otrzymał Sebastian “Wiśnia” Wiśniewski. Najlepszym skrzydłowym został Jakub “B.R.O” Birecki, a wyróżnienie to przyznało KFC. Prezes Fortuny za MVP turnieju uznał Daniela “Ostrego” Ostaszewskiego. Nagrodę za Najpiękniejsze zagranie na Move Federation 1 za pierwszą bramkę za 2 punkty zdobył Kuba Nowaczkiewicz, a Najlepszym bramkarzem został Kuba Ulfik.

Sponsorami głównymi wydarzenia byli KFC i Fortuna, sponsorem oficjalnym Predator Energy Drink, a partnerami HotPay, R-Gol oraz Miasto Gliwice. Patronem medialnym został RMF MAXX.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonim
Anonim
4 dni temu

Gdzie FC ULANI?

1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx