Przejdź do treści

Wyniki FAME MMA 15. Niesamowite emocje podczas gali

Wyniki FAME MMA 15
Fot. FAME MMA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gala FAME 15 wzbudzała ogromne zainteresowanie w świecie polskiego internetu. Oczekiwania były ogromne, ale zdecydowanie organizatorzy i zawodnicy nie zawiedli kibiców, którzy wypełnili łódzką Atlas Arenę i licznie zasiedli przed ekranami.

Lil Masti vs Linkiewicz

W walce wieczoru zmierzyły się Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Aniela “Lil Masti” Bogusz. Po stojącym na bardzo wysokim poziomie pojedynku, który trwał na pełnym dystansie trzech rund, lepsza okazała się Lil Masti.

Tańcula vs Murańscy

Piątkowy wieczór zakończył prawdopodobnie najgłośniejszy konflikt w polskim internecie. Arkadiusz Tańcula poddał przez duszenie zza pleców Mateusza “Murana” Murańskiego. Po tym pojedynku Tańcula zmierzył się w słynnej klatce rzymskiej z Jackiem Murańskim. Walka trwała 5 rund i zakończyła się wygraną na punkty Arkadiusza Tańculi. Warto podkreślić, że po walce zawodnicy podali sobie dłonie i uznali, że ich konflikt przechodzi już do przeszłości.

Szalona wygrana Dubiela

Do historii freakfights przejdzie rewanż Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim. Zawodnicy zmierzyli się w klatce rzymskiej w formule no limit. Po szalonym 18 minutowym pojedynku lepszy okazał się Marcin Dubiel, choć w tym wypadku obaj zawodnicy mogą czuć się wygranymi. Pokazali ogromne serce do walki czym zdobyli szacunek kibiców.

“Polish Zombie” górą

W trakcie FAME 15 odbyła się także walka bokserska, w której Marcin “Polish Zombie” Wrzosek wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów z debiutującym w federacji FAME MMA raperem Mariuszem “Sariusem” Gollingiem.

Druga wygrana Xayoo

Na wschodzącą gwiazdę FAME MMA wyrasta Marcin “Xayoo” Majkut. Po bardzo widowiskowym pojedynku wygrał na punkty Mikołajem “Konopskim” Tylko.


Emocje od samego początku

Po bardzo emocjonującej i dynamicznej walce otwierającej galę FAME 15 w pojedynku dwóch na dwóch lepsi okazali się bracia Jamel i Jamil Neffati, którzy znokautowali swoich rywali.

Ogromną wrzawę na trybunach wywołało drugie starcie wczorajszego wieczoru. Bardzo lubiany wśród kibiców Rafał “Takefun” Górniak po widowiskowych trzech rundach musiał uznać wyższość Szymona Zabielskiego.

Kolejnym udanym debiutem może pochwalić się jeden z najpopularniejszych polskich streamer’ów – Franciszek “Franio” Rusiecki. Jego przeciwnikiem był Jakub “Pramaxil” Frączek. Walka zakończyła się nokautem w pierwszej rundzie.

FAME 15 – wyniki:

  • Marta Linkimaster Linkiewicz – Aniela Lil Masti Bogusz (wygrana)
  • Marcin Xayoo Majkut – Mikołaj Konopskyy Konopski (wygrana Xayoo na punkty)
  • Mariusz Sarius Golling – Marcin Polish Zombie Wrzosek (wygrana Wrzoska na punkty)
  • Marcin Dubiel – Kacper Blonsky (wygrana Dubiela, przerwanie walki przez sędziego)
  • Jacek Murański – Arkadiusz Tańcula (wygrana Tańculi na punkty)
  • Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula (wygrana Tańculi przez poddanie)
  • Rafał Takefun Górniak – Filip Zabielski (wygrana na punkty Zabielskiego)
  • Franciszek Franio Rusiecki – Jakub Paramaxil Frączek (wygrana Frania przez KO)
  • Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias – Jamil & Jamel Neffati “Neffati Brothers” (wygrana braci Neffati, KO + TKO)
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx