REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Wykaż się kreatywnością w najnowszej aktualizacji Crossout!

Fot. Crossout

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają premierę aktualizacji 0.10.80 do swojej wieloosobowej gry akcji Crossout. Gracze spotkają się z kolejnym Jeźdźcem Apokalipsy, stoczą zacięte pojedynki na nowej mapie inspirowanej fabryką chemikaliów, oraz wezmą udział w zmaganiach dla Inżynierów polegających na projektowaniu maszyn.

Nowa mapa do rozgrywki w trybie PvP zlokalizowana jest w starym kompleksie przemysłowym, pełnym opuszczonych i zakurzonych budynków, zardzewiałych rurociągów oraz zbiorników po brzegi wypełnionych niebezpiecznymi substancjami. Poprowadź swoją opancerzoną bestię od osłony do osłony i przejmij kontrolę nad trzema kluczowymi punktami: stacją kolejową, epicentrum eksplozji i warsztatem, w którym produkowano chemikalia.

Czwarty i ostatni pancerny samochód Jeźdźców Apokalipsy należy do Mariny Pokrowskiej, lepiej znanej jako Pestilence. Była ona niegdyś lekarzem próbującym walczyć z plagą, która wybijała jedno miasto po drugim. Gdy skończyły się lekarstwa, zostało jej tylko jedno rozwiązanie – ogień. Zestaw „Horsemen of Apocalypse: Pestilence” będzie dostępny do nabycia od 12 września do 14 listopada 2019 roku. Składa się on z opancerzonego pojazdu Pestilence, który wyposażono w miotacz ognia Remedy, garażu, przedmiotów kosmetycznych oraz portretu Mariny.

Najnowsza aktualizacja to także Clash of Engineers (Starcie Inżynierów). Konkurs, którego celem jest projektowanie pojazdów do gry Crossout. Aktualnie gracze próbują odgadnąć jak mógłby wyglądać Piąty Jeździec Apokalipsy. Zawody nie wymagają oddania nawet jednego strzału. Zwycięzca zostanie wyłoniony w głosowaniu społeczności.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx