Wycieczka do podziemi Monte Macabre – nowe odcinki „Victor i Valentino” w Cartoon Network

Nowe odcinki Victor i Valentino
Fot. mat. prasowy

Victor i Valentino to przyrodni bracia, którzy spędzają wakacje u swojej babci Chaty, w miasteczku Monte Macabre. Pozornie jest to zwykła mała miejscowość – ale oprócz ludzi zamieszkują ją także duchy. W nowych odcinkach 2. sezonu serialu „Victor i Valentino” na widzów czekają kolejne perypetie dzieci i przyjaznych straszydeł. Premiera w poniedziałek 19 lipca w Cartoon Network.

Nowe odcinki Victor i Valentino w Cartoon Network! Choć bohaterowie bardzo się od siebie różnią, są nierozłączni! Victor uwielbia spontaniczność i szybko się nudzi – nie ma drugiej osoby w całym miasteczku, która zna tyle zabaw! Starszy z rodzeństwa jest spokojniejszy i woli kolekcjonować drobiazgi, a w wolnych chwilach… wyciąga Victora z tarapatów.

W premierowym odcinku specjalnym bracia będą spędzać czas z koleżanką, która jest duszkiem. Jej dom znajduje się w podziemnym świecie. Kiedy bohaterka przegapi godzinę odjazdu pociągu do domu w zaświatach, przyjaciele stwierdzą, że jej szansa na powrót przepadła. Victor i Valentino wiedzą, że to nic straconego – pomogą przyjaciółce przedostać się do rodziny.

Nowe odcinki Victor i Valentino

Bracia padną też ofiarą tajemniczego psotnika, który potrafi wywoływać sny na jawie. Valentino jest podekscytowany – to okazja do emocjonującej zabawy w innym wymiarze. Wpadnie jednak w pułapkę i nie będzie mógł wydostać się z sennej rzeczywistości, więc Victor wyruszy na ratunek.

Premiera nowych odcinków 2. sezonu „Victor i Valentino” w poniedziałek 19 lipca o 15:45 w Cartoon Network. Emisja codziennie o 15:45.Premiera odcinka specjalnego we wtorek 27 lipca o 15:45.

ZOBACZ:  Sybilla - przebojowa produkcja ubiegłorocznego konkursu w Cannes w kinach od 21 lutego

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx