Przejdź do treści

WWO „Masz i pomyśl” – premiera standard LP i kasety 20 listopada

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dobra wiadomość dla fanów klasyki polskiego hip-hopu. Rocznicowy, kolekcjonerski album winylowy grupy WWO „Masz i pomyśl,” którego cały nakład sprzedał się w ciągu doby po ogłoszeniu premiery trafił właśnie na szczyt listy najlepiej sprzedających się albumów winylowych w Polsce.

Limitowana, zremasterowana wersja albumu „Masz i pomyśl” ukazała się z okazji dwudziestej rocznicy premiery tego wydawnictwa i w tej formie trafiła w ręce słuchaczy po raz pierwszy. Wydanie z przed 20 lat nie było bowiem dokładnym odwzorowaniem albumu.

Przypominamy, że już w piątek 20 listopada na sklepowe półki trafi standardowa edycja tego albumu na dwóch 140 gramowych czarnych krążkach w nierozkładanej i nienumerowanej obwolucie oraz co niezwykłe kaseta magnetofonowa z albumem „Masz i pomyśl,” której nakład to tylko 500 egzemplarzy.

Standardowy winyl oraz kasetę magnetofonową WWO „Masz i pomyśl” na których znalazły się utwory do dziś uznawane za klasykę rodzimego rapu można przed premierą zamówić TUTAJ. Album można nabyć również na płycie CD oraz posłuchać w serwisach cyfrowych.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx