REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Wujek G – Bovska prezentuje nowy singiel!

Fot. kadr z teledysku "Wujek G."

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Bovska zaprezentowała nowy singiel: „Wujek G”. Utwór jest kontynuacją zapowiedzi czwartego albumu artystki, który ukaże się wiosną.

Wujek G. to piosenka dla każdego, kto czasem ma problem ze złapaniem dystansu do samego siebie. Bohaterkami teledysku jest 6 dziewczyn. Różni je wzrost, wiek, styl i uroda, ale łączy nić porozumienia. Każda ma momenty słabości, wątpi w siebie, ma gorszy czas – to normalne. Tylko czy warto szukać odpowiedzi tam, gdzie ich nie ma? Tekst piosenki mówi właśnie o tym, jednak z przymrużeniem oka.

Bovska przedstawia silne, niezależne, pewne siebie kobiety, które wiedzą czego chcą, albo nie boją się stawiać sobie wyzwań i trudnych pytań. A we wspólnocie jest ich siła. Gestami, zachowaniem i tańcem tę siłę pokazują.

Teledysk jest kontynuacją video do poprzedniego singla, „Będę przy Tobie”. Zaczyna się dokładnie w tym samym miejscu, w którym kończy się poprzedni klip. Dzięki temu jest on pewnego rodzaju przedłużeniem i dopełnieniem historii. To kolejna współpraca Bovskiej z Marcinem Kopcem, który jest reżyserem teledysku i autorem zdjęć.

„Wujek G” to wspólna kompozycja Bovskiej, będącej także autorką tekstu, oraz Jana Smoczyńskiego, który jest producentem trzech dotychczas wydanych albumów artystki.

Bovska – Wujek G. Zobacz teledysk:

Bovska – Wujek G.
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google