Przejdź do treści

Wszyscy uczestnicy The Look Of The Year 2023. Czy wśród nich jest kolejna gwiazda świata mody?

The Look Of The Year 2023 uczestnicy
Fot. Magdalena Michalak

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Czas poznać kolejne gwiazdy modelingu. A to za sprawą polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli The Look Of The Year 2023. Prezentujemy 19 uczestników wielkiej gali finałowej, która odbędzie się 1 października w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. W tym roku konkurs obchodzi jubileusz 40 lecia istnienia.

Podczas finału The Look Of The Year 2023 na wybiegu zobaczymy 9 modelek i 10 modeli z całej Polski w kolekcjach projektantów mody i marek odzieżowych m.in. Violi Piekut, TheCadess, Angeliki Józefczyk, Bandida Como You, a także Male Me i Lamu Moda. W jury konkursu, które wybierze najlepszą modelkę i modela roku, zasiądą znane postaci świata mody i showbiznesu. Współorganizatorem konkursu jest Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi.

The Look Of The Year to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie. Odbywa się od 40 lat, jego pierwsza edycja miała miejsce w 1983r. Konkurs TLOTY to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Co roku wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie.

The Look Of The Year 2023 uczestnicy
Fot. Magdalena Michalak

Finalistki i finaliści polskiej edycji konkursu zostali wybrani w trakcie castingów organizowanych w największych miastach Polski oraz w ramach eliminacji online. Przed wielkim finałem The Look Of The Year biorą udział w zgrupowaniu przygotowawczym w Hotelu Kasor Resort & Spa. Na zgrupowaniu uczestniczą w sesjach zdjęciowych, próbach choreografii i nauce chodzenia po wybiegu, przymiarkach kolekcji od projektantów oraz w warsztatach z psychologami i mentorami. Zwycięzcy polskiej edycji będą reprezentować nasz kraj w światowym konkursie TLOTY pod koniec października 2023 w San Remo we Włoszech.

The Look Of The Year 2023 uczestnicy
Fot. Magdalena Michalak

Kampania zdrowy online, szczęśliwy online w ramach TLOTY 2023

Tematem wiodącym tegorocznej edycji The Look Of The Year jest kampania „Zdrowy online, szczęśliwy offline”. W ramach projektu organizatorzy konkursu, agencja IGO-ART, pragną promować zdrowe i rozsądne korzystanie z mediów społecznościowych oraz zwiększać świadomość na temat ich negatywnych skutków. Zły wpływ treści zamieszczanych w social mediach na odbiorców to coraz częstszy problem. Podejmujemy się tego tematu ze względu na udział młodych ludzi w konkursie The Look Of The Year, którzy są szczególnie podatni na treści zamieszczane w social mediach oraz łatwo ulegają presji otoczenia.

Obecnie, młodzież jest przytłoczona zdjęciami i postami ukazującymi idealne ciała, luksusowe style życia i pozornie doskonałe relacje międzyludzkie. Wywołuje to w nich poczucie niewystarczalności, niezadowolenia z własnego wyglądu oraz życia, jak i niezdrową potrzebę naśladowania tych nierzeczywistych ideałów. Są to główne tematy jakie są podejmowane w ramach kampanii społecznej i towarzyszącym jej warsztatom ze specjalistami.

Uczestnicy The Look Of The Year 2023:

 1. Anna Rubiec, Gorzów Wielkopolski, 16 lat, 172 cm wzrostu
 2. Norbert Serdak, Poznań, 18 lat, 178 cm wzrostu
 3. Maria Kaźmierska, Poznań, 17 lat, 172 cm wzrostu
 4. Daniel Stadnicki, Nowe, 19 lat, 180 cm wzrost
 5. Loren Braun, Ruda Śląska, 19 lat, 175 cm wzrostu
 6. Kacper Kotłowski, Poznań, 20 lat, 182 cm wzrostu
 7. Gracjan Dobosz, Chorzów, 17 lat, 182 cm wzrostu
 8. Klaudia Andrzejczyk, Radomsko, 20 lat, 175 cm wzrostu
 9. Kacper Kordowski, Poznań, 20 lat, 183 cm wzrostu
 10. Alicja Walach, Lasaki, 17 lat, 177 cm wzrostu
 11. Adrian Miliszewski, Ełk, 20 lat, 185 cm wzrostu
 12. Marta Kołodziej, Siemianowice Śląskie, 17 lat, 176 cm wzrostu
 13. Iwo Faliszewski, Kraków, 18 lat, 186 cm wzrostu
 14. Maja Gorczyca, Gliwice, 20 lat, 177 cm wzrostu
 15. Jonatan Wieczyński, Łódź, 18 lata, 187 cm wzrostu
 16. Simona Duku, Żagań, 20 lat, 177 cm wzrostu
 17. Adam Szymoniak, Skrzynki, 17 lat, 188 cm wzrostu
 18. Aleksandra Łada, Stare Kupiski, 17 lat, 179 cm wzrostu
 19. Bartosz Pietrzak, Kojowskie Nowiny, 19 lat, 189 cm wzrostu

Zdjęcia wszystkich uczestników: instagram.com/thelookoftheyearpoland.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx