Przejdź do treści

Wspólny utwór Miuosha i Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk

Miuosh / fot. Mateusz Czech, mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W związku z nietypową sytuacją, w której wszyscy znaleźliśmy się z dnia na dzień, artyści na całym świecie zmuszeni są zmienić swoje plany – zarówno te związane z koncertami, jak i tyczące się premier nowych albumów czy singli. Nie inaczej dzieje się na naszej rodzimej scenie, czego przykładem jest dzisiejsza premiera nowego numeru Miuosha, który niedawno zaprezentował nowy album zatytułowany „Powroty”.

Utwór „Dom” początkowo miał mieć swoją premierę w czerwcu tego roku. Jest to efekt niepowtarzalnej współpracy katowickiego muzyka z legendarnym Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk, który został stworzony przy okazji obchodów 100-lecia Powstań Śląskich. Autorska kompozycja Miuosha nawiązuje tekstowo do pieśni ludowej mówiącej o okolicach, z której pochodzi i w której się wychowywał, a które w oryginale od lat znajduje się w repertuarze „Śląska”.

„Oddaję w Wasze ręce coś, co dla mnie, osobiście, jest pewnego rodzaju spełnieniem. Nie miałem odwagi marzyć o takiej współpracy. Zmieniamy nasze plany, po to, żeby dać Wam trochę dobrej energii w czasach, kiedy tak zyskała na wartości. Zostańcie z nami w „Domu”!” – mówi Miuosh.

Raper zapowiada jednocześnie, że to nie koniec nowości i zaskoczeń z jego strony. Być może kolejne z nich, lub sam utwór „Dom”, wiążą się z zapowiedzianym niedawno przez Miuosha powrotem do współpracy z NOSPR, o którym informował kilka dni temu na Facebooku.

Miuosh – Dom (feat. Zespół Pieśni i Tańca Śląsk):

Miuosh – Dom (feat. Zespół Pieśni i Tańca Śląsk)
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google