Przejdź do treści

Wrzeciono Czasu Boxing Night już 25 listopada w Pionkach!

Wrzeciono Czasu Boxing Night
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pięściarze Tymex Boxing Promotion wracają tu, gdzie się wszystko zaczęło 10 lat temu. 25 listopada w Pionkach koło Radomia odbędzie się gala Wrzeciono Czasu Boxing Night, a w ringu zobaczymy m.in. Roberta „Araba” Parzęczewskiego, Tomasza „Jokera” Nowickiego, Pawła „Bombermana” Bracha i Michała „Żeromę” Żeromińskiego. Transmisja gali w TVP Sport.

Wrzeciono Czasu Boxing Night odbędzie się we współpracy z MB Promotions i Queensberry Polska. Kolejny pojedynek rankingowy stoczy również Michał „Soczek” Soczyński.

– Pionki są miejscem kultowym dla polskiego pięściarstwa i w rękawicach, i na gołe pięści. Tutaj rósł w siłę Tymex, odbywały się pierwsze zawodowe gale, a nasi bokserzy zdobywali doświadczenie i budowali rekordy. Tutaj także walczą Gromdziarze, czyli najtwardsi z najtwardszych bijoków. A wiemy też, że mamy specjalistów w obu formułach – mówi Mariusz Konieczyński, prezes Tymex Boxing Promotion.

Dwa miesiące po ostatniej, błyskawicznie wygranej walce na Korner Boxing Night w Radomsku, wraca Robert Parzęczewski (31-2, 19 KO). – Znokautował w 2 rundzie Senada Gashiego i aż pali się do kolejnych walk. Szansę otrzyma w Pionkach, gdzie boksował na początku kariery blisko dekadę temu. Oczywiście teraz jest w zupełnie innym miejscu, a i rywal będzie dużo lepszy – dodał Mariusz Konieczyński.

Już dwie wygrane w krótkim czasie wśród profesjonalistów zanotował Paweł Brach, świetnie dotąd spisujący się na arenach krajowej i międzynarodowej w boksie olimpijskim. Radomianin zresztą z powodzeniem łączy starty zawodowe i amatorskie.

– Plan na najbliższe tygodnie jest taki, że po Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Paweł Brach wystąpi w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy U-22 w czarnogórskiej Budvie. Liczymy na jego bardzo dobry start na Bałkanach i miejmy nadzieję, że bez kontuzji. A wtedy będziemy mógł bez przeszkód przystąpić do trzeciego pojedynku zawodowego – powiedział prezes grupy Tymex.

Wrzeciono Czasu Boxing Night

Pół roku po niesamowitym nokaucie na Wenezuelczyku Johanie Perezie na Złotów Boxing Night, do ringu wejdzie Tomasz Nowicki. To kolejny bokser z dużymi możliwościami, które nie zostały w pełni wykorzystane. Fanów mazowieckiego i polskiego boksu ucieszy wiadomość o walce z udziałem kolejnego z radomskich zawodników, doświadczonego Michała Żeromińskiego.

– Michał jest trenerem i sędzią, pracuje na galach Gromdy, ale ciągnie wilka do lasu, chce wrócić i stąd pomysł o występie na gali Wrzeciono Czasu Boxing Night. A że organizujemy wydarzenie po latach w Pionkach, to idealnie się składa. Żeromiński walczył na naszej pierwszej gali, organizowanej przez Tymex właśnie w Pionkach. Teraz będzie miał wielu swoich kibiców, a galę obecnością zaszczyci też była Mistrzyni Świata w boksie zawodowym Ewa Brodnicka – stwierdził Mariusz Konieczyński.

Wrzeciono Czasu Boxing Night
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx