Wout Faes strzela 2 samobóje w 7 minut! Liverpool wygrywa z Leicester [WIDEO]

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

24-letni Wout Faes nie będzie miło wspominał piątkowego meczu z Liverpoolem na Anfield. Belgijski obrońca „popisał” się 2. samobójczymi trafieniami.

Wout Faes strzelił 2 samobójce w przeciągu 7 minut! Nie codziennie dochodzi do takiej kuriozalnej sytuacji. Mimo tego, że mecz rozpoczął się dobrze dla „Lisów”, ostatecznie wygrali „The Reds”. Już w 4. minucie meczu Kiernan Dewsbury-Hall po biegu z piłką prawie od połowy boiska, dał prowadzenie Leicester City. Później to gospodarze przejęli inicjatywę. Do siatki trafił nawet Mohamed Salah, jednak sędzia odgwizdał spalonego. Presja Liverpoolu w końcu się opłaciła. W 38. i 45. minucie do własnej siatki niefortunnie piłkę skierował Wout Faes. Do przerwy podopieczni Jürgena Kloppa prowadzili 2:1 i taki wynik pozostał już do końca meczu.

Liverpool FC – Leicester City FC 2:1 (2:1)

Strzelcy goli: Wout Faes 38′ (s.), 45′ (s.) – Kiernan Dewsbury-Hall 4′

Liverpool FC YouTube

Liverpool FC pokonał Villarreal CF i został pierwszym finalistą Ligi Mistrzów! [WIDEO]