Wolność codziennością. Premiera klipu “Na zdrowie” zespołu Dagadana i Aleny Kadanovej

Fot. kadr z teledysku Dagadana feat. Alena Kadanova - Na zdrowie

OBSERWUJ NAS:

Premierowa piosenka polsko-ukraińskiej grupy Dagadana i białoruskiej piosenkarki Aleny Kadanovej, która powstała specjalnie na zamówienie Ukraińskiej Wiosny, to utwór życzeniowy, nawiązujący do tradycji Ukrainy, Białorusi i wschodniej Polski.

Artyści liczą na to, że będzie on pretekstem do powiedzenia innym dobrego słowa. Że jej melodia będzie słuchaczom towarzyszyć w okołoświątecznym czasie, tłumiąc „fałszywe dźwięki codzienności”.

“Życzymy Wam, aby ten utwór nucony po cichutku, dodawał blasku zwyczajnym dniom, a w razie potrzeby stał się skuteczną odtrutką, właśnie teraz, właśnie w tych czasach, które wręcz wymagają od nas umiejętności sięgania w najgłębiej ukryte w nas zakątki czułości i wrażliwości. Ślijcie te dźwięki wraz ze swoimi dobrymi słowami w świat. A dobro wróci!” – mówią twórcy utworu.

Dagadana feat. Alena Kadanova – Na zdrowie. Zobacz teledysk:

Dagadana feat. Alena Kadanova – Na zdrowie

Piosenka znajdzie się na nowej płycie Dagadany, której premiera przewidziana jest na początek 2021 roku. Wykonanie: Dagadana w składzie: Daga Gregorowicz (wokal, elektronika), Dana Vynnycka (wokal, fortepian), Mikołaj Pospieszalski (kontrabas, bas, syntezatory, skrzypce), Bartosz Mikołaj Nazaruk (perkusja) oraz Alena Kadanova (wokal). Za produkcję teledysku odpowiada KosmoMedia.

ZOBACZ:  Sorry Boys: startuje "Trasa Miłość 2019"!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x