Przejdź do treści

Wkrótce ruszają zdjęcia do filmu „Paddington w Peru”. Do obsady dołączają światowe gwiazdy!

Paddington w Peru
Fot. Warner Bros

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Wkrótce ruszają zdjęcia do najnowszej części przygód misia Paddingtona „Paddington w Peru”. Do znakomitej obsady dołączą światowe gwiazdy: Antonio Banderas, Olivia Colman, Rachel Zegler i Emily Mortimer!

24 lipca startują zdjęcia do długo oczekiwanej, trzeciej części przygód misia Paddingtona! Film będzie realizowany w Wielkiej Brytanii, Peru i Kolumbii. Minęło sześć lat od drugiego filmu z tej przebojowej serii, a niedźwiedź brunatny na razie trzyma szczegóły fabuły trzeciej części pod swoim słynnym czerwonym kapeluszem. Wiemy jednak, że na pewno spotkamy się z nim w kinach.

Zgodnie z tytułem „Paddington w Peru”, w filmie zobaczymy misia wpadającego w tarapaty w kraju swojego urodzenia. Zabranie Paddingtona do Ameryki Południowej daje ogromne możliwości. Widzowie mogą spodziewać się wielkiej przygody, rozmachu, nowych, komediowych wpadek, doskonałej obsady i oczywiście… wielkiego serca! W obsadzie znani z wcześniejszych części: Hugh Bonneville, Julie Walters, Ben Whishaw, Jim Broadbent, Imelda Staunton, Madeleine Harris, Samuel Joslin. Do tych znakomitych aktorów, w najnowszej części przygód Paddingtona, dołączą: Olivia Colman, Antonio Banderas, Rachel Zegler i Emily Mortimer.

Film ponownie połączy producenta Studiocanal z Heyday, producentami dwóch pierwszych produkcji o Paddingtonie, które zarobiły łącznie ponad 500 milionów dolarów i były nominowane do nagrody BAFTA. Za reżyserię najnowszej części przygód kochanego przez miliony widzów misia, będzie odpowiedzialny ceniony reżyser reklamowy Dougal Wilson. Pałeczkę przekazuje mu odpowiedzialny za poprzednie części serii, Paul King.

W Polsce seria filmów o przygodach uroczego niedźwiadka cieszy się wielką popularnością. Produkcje „Paddington” i „Paddington 2” do kin w naszym kraju przyciągnęły prawie 1 400 000 widzów.

Paddington 2 – fragment filmu:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx