Wiosenny spot Polsatu. Plejada gwiazd na nagraniu, m.in. Łukasz Jurkowski, Karolina Gilon, Maja Hyży, Ewa Wachowicz

Łukasz Jurkowski, Karolina Gilon, Jerzy Mielewski, fot. Gałązka/AKPA

OBSERWUJ NAS:

Na nagraniu spotu prezentującego wiosenną ofertę programową stacji Polsat pojawiła się plejada gwiazd, których programy cieszą się niesłabnącą sympatią publiczności.

Już w marcu wystartuje kolejna edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z jury w składzie – Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. W obsadzie 14.edycji show znaleźli się m.in. Tamara Arciuch, Magdalena Narożna, Maja Hyży i Anna Maria Sieklucka. Widzowie ponownie spotkają się z Katarzyną Dowbor i bohaterami programu „Nasz nowy dom”, który we wrześniu obchodził 7.urodziny. Przez ten czas udało się wyremontować ponad 200 domów i dać nadzieję na lepsze jutro wielu potrzebującym. Sympatyków programu z pewnością ucieszy fakt, że program będzie emitowany dwa razy w tygodniu, w każdą środę i czwartek o 20:05.

Wiosenna ramówka Polsatu 2021

W wiosennej odsłonie Polsatu pojawi się również „Ninja Warrior Polska” wraz z prowadzącymi Karoliną Gilon, Jerzym Mielewskim i Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim, a koneserzy dobrej kuchni ponownie spotkają się z Ewą Wachowicz w programie „Ewa gotuje”. W wiosennej ramówce pojawi się również kolejna odsłona reality-show „Love Island. Wyspa miłości”, którego emisja planowana jest na 28 lutego.

Anna Maria Sieklucka i Maja Hyży, fot. Niemiec/AKPA
Ewa Wachowicz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Maciej Dowbor, fot. Niemiec/AKPA
Katarzyna Skrzynecka, fot. Niemiec/AKPA

ZOBACZ:  Omenaa Mensah, Ifi Ude, Katarzyna Glinka i inne gwiazdy na premierze "Czarno to widzę"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x