REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Wiosenna ramówka TVP 2023. Zobacz co nowego!

Wiosenna ramówka TVP 2023
Tomasz Stockinger, Małgorzata Tomaszewska, Magdalena Ogórek, Michał Chorosiński, Anna Popek, fot. Mieszko Piętka/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Telewizja Polska zaprezentowała swoim widzom wiosenną ramówkę 2023. Zobacz co nowego zobaczymy w TVP!

Wiosna na antenach TVP to przede wszystkim premiery i kontynuacje lubianych przez widzów programów i seriali. Także dokumenty, reportaże, spektakle teatralne, transmisje wydarzeń sportowych oraz widowiska muzyczne. W bogatej i różnorodnej ofercie znajdują się między innymi seriale „Krucjata. Prawo serii” i „Polowanie na ćmy”, film „Ania”, a także teleturniej „Wiesz czy nie wiesz?”. Telewizja Polska przygotowała dla widzów wyjątkowe widowiska muzyczne.

Już 23 lutego TVP2 zaprasza na wzruszający koncert „Solidarni z Ukrainą”. Dzień później, 24 lutego, w pierwszą rocznicę agresji Rosji na Ukrainę na antenach TVP1 i TVP Polonia transmisja koncertu „Podaj rękę Ukrainie – koncert w rocznicę agresji Rosji na Ukrainę”. Wiosennym hitem Jedynki będzie serial kryminalno-sensacyjny „Krucjata. Prawo serii”. W serialu grają: Vanessa Aleksander, Julian Świeżewski, Tomasz Schuchardt, Masza Wągrocka, Michał Czernecki, Michał Kaleta, Paweł Deląg, Piotr Cyrwus i Rafał Maćkowiak. Obraz opowiada o życiu i pracy komisarza Jana Góry oraz jego koleżanek i kolegów z wydziału zabójstw i terroru kryminalnego.

Nowy serial historyczny w TVP

TVP1 wyemituje nowy serial historyczny „Polowanie na ćmy”. Przedstawia on historię Polski pod rosyjskimi zaborami. W rolach głównych: Sonia Mietielica, Monika Krzywkowska, Piotr Nerlewski oraz Daria Polunina, Karolina Rzepa, Przemysław Stippa i Piotr Siwek. Jedynka zaprosi też na kolejne odcinki serialu „Korona królów. Jagiellonowie” (w rolach głównych: Sebastian Skoczeń, Milena Staszuk, Radosław Pazura, Agnieszka Wagner, Karolina Porcari, Michał Chorosiński, Szymon Nygrad i inni).

Natomiast Tomasz Kammel poprowadzi nowy, pełen dowcipu i pozytywnych emocji, teleturniej „Wiesz czy nie wiesz?”. W nim dwie drużyny, składające się ze stałego kapitana i jego gościa, rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach. Odpowiadają na niestandardowe pytania i uczestniczą w rozmaitych eksperymentach naukowych. Proste zasady gry, możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i duża dawka humoru sprawiają, że program jest doskonałą zabawą dla całej rodziny. W roli kapitanów drużyn: Olga Szomańska i Andrzej Krzywy, a eksperymenty przeprowadzać będzie Radek Brzózka.

Muzyka w Telewizji Polskiej

W niedzielę, 26 lutego telewizyjna Jedynka wyemituje koncert „Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!”, czyli polskie preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji 2023. W Dwójce od 25 lutego będzie można oglądać szóstą edycję programu „The Voice Kids”. Najbardziej rozśpiewane dzieci z całej Polski zawładną muzyczną sceną. W bogatej ofercie TVP VOD, każdy będzie mógł obejrzeć m.in. reality show „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”, który poprowadzi Sandra Kubicka.

Osiem par przed ślubem sprawdzi czy ich związki są właściwie dobrane i gotowe na wspólne życie „póki śmierć ich nie rozłączy”. W każdym odcinku zostaną poddani trudnym zadaniom. Zmierzą się z wyzwaniami, które prędzej czy później stanęłyby na drodze ich relacji. Będzie to swoisty test przedmałżeński. Podczas niego okaże się, jak ważna jest praca nad związkiem. Dodatkowo sprawdzi się czy partnerzy naprawdę się znają i są dobrze dograni.

Na antenie TVP VOD pojawi się pełen wzruszeń, doceniony na festiwalach oraz przez publiczność w kinach film „Ania”. Jest to opowieść o popularnej aktorce Annie Przybylskiej, a od 17 marca w emisji będzie „Viki Gabor: Mój świat”. Dziewięcioodcinkowy serial dokumentalny typu reality, w którym kamera towarzyszy artystce w jej codziennych obowiązkach. Produkcja skupia się na przygotowaniach Viki do wydania nowej płyty, jak również do czekającego ją egzaminu 8-klasisty.

Opowieść uzupełniono licznymi wspomnieniami dotyczącymi nieznanych faktów z dzieciństwa gwiazdy oraz jej życia rodzinnego. W serialu pojawią się wywiady z członkami rodziny Viki, jej menedżerami czy osobami współpracującymi z nią zawodowo. Ostatni – dziewiąty odcinek serii stanowić będzie zapis ekskluzywnego koncertu artystki.

Zobacz co w TVP VOD

TVP VOD zaprasza również na kontynuację znakomitego serialu „Archiwista”, w roli głównej niezastąpiony – Henryk Talar, z udziałem Mirosława Zbrojewicza, Aleksandry Justy, Marii Gładkowskiej, Rafała Mohra. Do drugiego sezonu dołączyli: Artur Żmijewski, Józef Pawłowski, Anna Kraszewska, Małgorzata Pieczyńska i Marcin Bosak. W pozostałych rolach pojawią się także znani z pierwszej serii: Sylwia Juszczak, Szymon Roszak, Mateusz Kmiecik, Beata Fido, Sebastian Perdek, Angelika Kurowska, Bartłomiej Magdziarz i inni. Wiosna w TVP to także wielkie sportowe emocje. Widzowie oczywiście zobaczą m.in. kwalifikacje do Euro 2024, Ligę Mistrzów, czy 37. Halowe Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Bogatą wiosenną ofertę wyjątkowych programów, filmów, seriali przygotowały także kanały tematyczne TVP.

Wiosenna ramówka TVP 2023
Małgorzata Tomaszewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Wiosenna ramówka TVP 2023
Magdalena Ogórek, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Wiosenna ramówka TVP 2023
Anna Popek, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Tomasz Stockinger TVP
Tomasz Stockinger, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Wiosenna ramówka TVP 2023
Karolina Chapko, Marek Krupski, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Wiosenna ramówka TVP 2023
Paulina Drażba, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Wiosenna ramówka TVP 2023
Sandra Kubicka, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx