Przejdź do treści

Will Smith o zazdrości do 2Paca: Nienawidziłem tego, że nie byłem tym, kim on

Will Smith 2Pac
Will Smith i Tupac Shakur, fot. Will Smith YT & BET

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Will Smith w swojej najnowszej książce, która ukazała się 9 listopada, opowiedział m.in. o tym, co czuł do 2Paca. Jego żona, Jada Pinkett, była w bliskich relacjach z legendarnym raperem po spotkaniu w Baltimore School for the Arts w latach 80. XX wieku.

Książka Willa Smitha zatytułowana „Will” na polskim rynku ukaże się dopiero 24 listopada, niecałe 2 tygodnie po światowej premierze. „Chociaż nigdy nie było między nimi intymności, ich wzajemna miłość jest legendarna. Zdefiniowali pojęcie „ride or die” (osobę na której w każdej sytuacji można polegać)” – pisze w książce Will Smith. „Na początku naszego związku mój umysł był torturowany ich połączeniem. To był 2Pac! Ja byłem sobą”.

Will Smith pisze także o Tupacu, który miał „nieustraszoną pasję, która była odurzająca, wojującą moralność i chęć walki i śmierci za to, co uważał za słuszne”. Will kontynuuje w książce: „Pac był jak Harry [młodszy brat Smitha] – sprawił, że zacząłem postrzegać siebie jako tchórza. Nienawidziłem tego, że nie jestem tym, kim on był na świecie i cierpiałem z zazdrości: chciałem, żeby Jada tak na mnie patrzyła jak na niego”. Przyznaje on również, że poczuł „pokręcone zwycięstwo”, kiedy spędziła z nim więcej czasu niż z 2Pacem.

Will Smith i 2Pac

„Jeżeli ona (Jada) wybrała mnie zamiast Tupaca, nie było mowy, żebym był tchórzem” – pisze Will Smith. „Rzadko czułem się bardziej uprawomocniony… Miałem pokojowe relacje z Tupacem wiele razy, ale nigdy z nim nie rozmawiałem. Sposób, w jaki Jada kochała Paca, sprawiał, że nie byłem w stanie się z nim przyjaźnić. Byłem zbyt niedojrzały”.

https://www.instagram.com/p/CWDzCMmInfQ/
instagram.com/willsmith
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx