Przejdź do treści

Wiemy kiedy odbędzie się Tymex Boxing Night 23!

Tymex Boxing Night 23 kiedy
Fot. TBN

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nietypowo, bo pod koniec roku odbędą się piłkarskie mistrzostwa świata z udziałem polskiej reprezentacji. Wcześniej, tj. 18 listopada na kibiców czekają pięściarskie emocje w nowej hali sportowej Grupa Azoty Arena w Puławach. Na gali Tymex Boxing Night 23 walczyć będą m.in. Łukasz Maciec, Damian Jonak, Sasha Sidorenko, Michał Soczyński, Michał Leśniak i Stanisław Gibadło. Transmisję z gali będzie można oglądać w TVP Sport.

– 2 dni przed inauguracją futbolowego mundialu w Katarze zapraszamy fanów boksu do Puław na ciekawie zapowiadają się 23 galę naszej grupy, organizowaną już niejako tradycyjnie we współpracy z MB Promotions i Queensberry Polska – mówi Mariusz Konieczyński, prezes Tymex Boxing Promotion.

Po ostatniej, lipcowej walce w Anglii o pas WBA International w wadze super średniej, Łukasz „Gruby” Maciec (28-5-1, 5 KO) w jednym z pojedynków wieczoru w Puławach spotka się z mieszkającym w Polsce, ofensywnie boksującym Ukraińcem Oleksandrem Ivanovem (17-6, 8 KO). Niedawno w Mrągowie niejednogłośnie na punkty, po dobrym występie, przegrał z Kamilem Gardzielikiem.

– Gratką dla kibiców z Lubelszczyzny będą pojedynki z udziałem zawodników z tego regionu: wspomnianego Łukasza Maćca i Michała Soczyńskiego. Pochodzą oni – odpowiednio – z Lublina i Dorohuska. Obaj mają wielu fanów i zapewne będą mogli liczyć na solidny doping w Grupa Azoty Arena – dodał Mariusz Konieczyński.

Tymex Boxing Night 19: Oskar Wierzejski pokonał „Brodacza”!

Łukasz Maciec kilka razy boksował jako zawodowiec w Lublinie i innych miastach województwa lubelskiego, walczył też w Stanach Zjednoczonych, Anglii, we Włoszech i Finlandii, zaś ani razu w Puławach. Solidne grono swoich sympatyków ma od wielu lat jeden z najbardziej doświadczonych polskich bokserów Damian Jonak. Po zakończonej zwycięstwem trylogii z Andrew Robinsonem na Tymex Boxing Night 21 „Śląskie Uderzenie” w Bytomiu, tym razem pięściarz ze Śląska zaboksuje w Puławach. Wkrótce z pewnością poznamy nazwisko jego rywala.

Tymex Boxing Night 23 – kiedy gala?

– W jesienny wieczór rozgrzejemy kibiców nie tylko wymienionymi walkami, ale też pozostałymi w karcie Tymex Boxing Night 23. I znów nie zabraknie starcia polsko-polskiego o dużym ładunku emocjonalnym! Ważny pojedynek czeka naszą Sashę Sidorenko, której ostatnio się nie powiodło, ale dalej nasze wspólne cele skierowane są ku walce o Mistrzostwo Świata. Ale spokojnie, krok po kroku – przyznał prezes Tymex Boxing Promotion.

Aleksandra Sidorenko, była Mistrzyni Europy, na początku roku na Tymex Boxing Night 20 w Dzierżoniowie przegrała na punkty z Serbką Jeleną Janicijević (4-1-1, 2 KO). Teraz wraca ze zdwojoną siłą i z oczywiście ogromną motywacją do zwyciężania. Niebawem poznamy nazwisko jej zagranicznej przeciwniczki.

– Twardymi, charakternymi i nieustępliwymi bokserami są także Michał Leśniak i Staszek Gibadło, którzy również wystąpią 18 listopada na naszej ostatniej gali w 2022 roku. W ostatnich miesiącach i oni poczynili spore postępy, więc poprzeczka musi iść w górę. Zresztą w naszej grupie nie ma zawodników, którzy marudzą przy proponowanych im nazwiskach rywali – stwierdził Mariusz Konieczyński.

TBN 23 odbędzie się 18 listopada w Puławach.

https://www.instagram.com/p/Cj0qqCLIQr4/
instagram.com/tymexboxingpromotion
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx