Wiemy dlaczego Arkadiusz „Pan” Pawłowski nie pojawi się już na FAME MMA. Poszło o pieniądze!

Pan Pawłowski FAME MMA
Arkadiusz "Pan" Pawłowski, fot. panpawlowski Instagram

Podczas FAME 9 CAGE z Sylwestrem Wardęgą, prowadzący program Boxdel zdradził dlaczego na ostatniej konferencji przed galą FAME MMA 9 zabrakło Arkadiusza „Pan” Pawłowskiego.

Arkadiusz „Pan” Pawłowski to artysta kabaretowy, stand-uper i konferansjer, którego mogliśmy oglądać na wielu galach i konferencjach FAME MMA w roli prowadzącego. Ostatnio doszło do sytuacji w której zabrakło Pawłowskiego na konferencji przed FAME MMA 9. Wiele osób spekulowało, że organizacji postanowiła go zawiesić za ostrą wymianę zdań z gwiazdą FAME MMA Don Kasjo, do której doszło podczas konferencji przed galą FAME MMA 8. Okazało się, że były to brednie. Podczas dzisiejszego FAME 9 CAGE, Sylwester Wardęga cały czas pytał prowadzącego Boxdela o sytuację z Arkadiuszem „Pan” Pawłowskim. Boxdel w końcu przeczytał oświadczenie sporządzone przez właścicieli organizacji i okazało się, że poszło o pieniądze.

„Nie ukrywam, że w momencie gdy ktoś się angażuje, to rozumiem, że jakby zasługuje na podwyżkę, jak w każdej pracy. Tylko, że nie może też być coś takiego, że ktoś zażąda plus 200%, albo plus 600% tak jak Arek” – powiedział Boxdel. „I jakby oddaję Arkowi wszystkie swoje honory, bo to jest zajeb*sty ziomek i najważniejsze jest to, że to nie było kwota do negocjacji. Arek powiedział, że to jest ultimatum i tyle” – dodał Boxdel.

Cały dzisiejszy Cage z Sylwestrem Wardęgą możecie obejrzeć poniżej:

FAME 9 CAGE: Sylwester Wardęga
ZOBACZ:  Paweł Jóźwiak po gali FEN 31. Będzie rewanż Trybson vs Borowski [WIDEO]

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx