Wielki finał „Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2022”. 11-letnia Laura Bączkiewicz zwyciężczynią!

Laura Bączkiewicz Eurowizja Junior
Laura Bączkiewicz i Rafał Brzozowski, fot. Dariusz Gałązka/AKPA

Za nami finał „Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2022”. W ostatnim odcinku programu udział wzięło czterech młodych wokalistów: Natalia Smaś, Ida Wargskog, Aleksander Maląg oraz Laura Bączkiewicz, która jako pierwsza do finału show dostała się dzięki Złotemu Biletowi.

Finał podzielony był na dwa etapy. W pierwszej części wokaliści zaśpiewali piosenki, zgodne tematycznie z odcinkiem, w którym wystąpili. Widzowie w głosowaniu SMS oraz jury: Viki Gabor, Rafał Brzozowski i Marek Sierocki zdecydowali o tym, która dwójka uczestników przeszła do ostatecznej rozgrywki. Po drugim występie nastąpiło głosowanie i ogłoszenie wyników. Do ostatniego etapu przeszli Laura Bączkiewicz i Aleksander Maląg.

Finaliści premierowo wykonali swoje eurowizyjne utwory: „Lot na Księżyc” i „On My Way”. Program „Szansa na sukces. Eurowizja 2022” wygrała Laura Bączkiewicz! 11-letnia wokalistka będzie reprezentować Polskę w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji Junior 2022 w Armenii. Laura pochodzi z Konina. Chodzi do czwartej klasy szkoły podstawowej. Na co dzień uczy się śpiewu w Studiu Piosenki Estradowej Hit. Interesuje się muzyką oraz dubbingiem, którym zajmuje się od ponad dwóch lat. W programie „The Voice Kids” 5 udało się jej znaleźć w finałowej dziewiątce programu.

Laura Bączkiewicz Eurowizja Junior
Laura Bączkiewicz, fot. Gałązka/AKPA
Natalia Smaś 2022
Natalia Smaś, fot. Gałązka/AKPA
Ida Wargskog 2022
Ida Wargskog, fot. Gałązka/AKPA
Viki Gabor Eurowizja Junior
Viki Gabor, fot. Gałązka/AKPA
ZOBACZ:  Snoop Dogg - CEO. Zobacz nowy teledysk rapera!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx