Wielka Warszawska 2021. Święto stylu i elegancji

Wielka Warszawska 2021 Święto
Fot. Michał Baranowski/AKPA

OBSERWUJ NAS:

Wielka Warszawska. Królowa polskich gonitw po rocznej przerwie powróciła na służewiecki Tor Wyścigów Konnych z udziałem publiczności.

To wyjątkowy wyścig z ponad stuletnią tradycją. Ustanowiona została w 1895 roku przez ówczesnego Prezesa Towarzystwa Wyścigów Konnych w Królestwie Polskim – hrabiego Augusta Potockiego. W tym roku odbywa się po raz 108. Wielka Warszawska z roku na rok przyciąga coraz więcej miłośników. Najważniejsza gonitwa w sezonie do dziś dla wielu mieszkańców Warszawy jest jednym z wyznaczników stołecznej tożsamości.

Wielka Warszawska 2021 – święto stylu i elegancji

Podczas jesiennej gali odbywa się 9 gonitw, ale to nie jedyna atrakcja dla gości. To wydarzenie, na które czeka się z niecierpliwością, nie tylko ze względu na sportowe emocje, ale również dlatego, że jest to okazja do zaprezentowania najlepszych kreacji. W tym roku to również modowa podróż w czasie do lat 40. W trakcie Wielkiej Warszawskiej odbywa się Konkurs na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu, fascynatorze lub innym nakryciu głowy. Swoich sił spróbują nie tylko dorośli, ale także dzieci.

Wielka Warszawska 2021 Święto
Eliza Gwiazda, fot. Baranowski Michał/AKPA
Wielka Warszawska 2021 Święto
Arkadiusz Janiczek, fot. Baranowski Michał/AKPA
Wielka Warszawska 2021 Święto
Agustin Egurrola, fot. Baranowski Michał/AKPA
ZOBACZ:  Charytatywne malowanie wielkanocnych jaj. Anna Popek, Justyna Bolek, Zuza Jabłońska i inni!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x