Wesele Beaty i Pawła w „Na Wspólnej”

Wesele Beaty i Pawła Na Wspólnej
Katarzyna Ptasińska, Grzegorz Kwiecień, fot. Mieszko Piętka/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Perypetie sercowe Beaty Wroniec i Pawła Wójcika znalazły swój finał na ślubnym kobiercu. Bohaterowie „Na Wspólnej”, których grają Katarzyna Ptasińska i Grzegorz Kwiecień, powiedzieli sobie „tak” w 3228 odcinku serialu.

Wesele Beaty i Pawła w Na Wspólnej.„Cieszę się, że w pogmatwanym życiu mojej bohaterki wreszcie wydarzyło się coś dobrego. Choć ślub okupiony był lekkim stresem, wszystko odbyło się tak jak trzeba. Wielka w tym zasługa pana Zięby, który okazał się prawdziwym herosem i uratował sytuację. Impreza była fantastyczna! Kiedy nagrywaliśmy scenę ślubną, padał akurat śnieg – wyszło całkiem hollywoodzko, romantycznie i uroczo. Beatka wystąpiła w pięknej białej sukni i welonie” – wspomina pracę na planie Katarzyna Ptasińska.

Wesele Beaty i Pawła Na Wspólnej
Bożena Dykiel, Karolina Bacia, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Aktorka łatwo mogła się wczuć w rolę panny młodej, ponieważ niespełna rok temu sama brała ślub z Tomaszem Krupskim, zastępcą burmistrza Grodziska Mazowieckiego. „Kiedy kręciliśmy scenę przysięgi, przypominałam sobie mój własny ślub i dostrzegłam kilka punktów zbieżnych. Mój maż żartował nawet, że scenarzysta, który był obecny na naszym ślubie, podpatrzył to i owo. W każdym razie, jeśli o śluby chodzi, jestem zahartowana. Beatka miała trochę łatwiej niż ja, ponieważ w naszych realiach serialowych nie ma pandemii” – dodaje.

Wesele Beaty i Pawła w Na Wspólnej

„Co ciekawe, Grzegorza Kwietnia, który gra mojego serialowego męża, znam dłużej niż męża prawdziwego. Z Grześkiem przyjaźnimy się bowiem od 13 lat. Niesamowite, że takiego męża wybrano dla Beatki” – podsumowuje aktorka. A na przyjęciu weselnym Beaty i Pawła bawili się, tańczyli i toasty wznosili: Maria i Włodek Ziębowie (Bożena Dykiel i Mieczysław Hryniewicz), Roman Hoffer i Honorata Leśniewska (Waldemar Obłoza i Aleksandra Konieczna), a także przyjaciółka Anastazja Trzcińska (Karolina Bacia), która wcześniej walczyła z Beatką o względy tego samego chłopaka, Tomka Nowaka (Krzysztof Chodorowski).

Wesele Beaty i Pawła Na Wspólnej
Waldemar Obłoza, Mieczysław Hryniewicz, Jan Hussakowski, Aleksandra Konieczna, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx