Przejdź do treści

Węgierskie pojazdy już niedługo w War Thunder!

War Thunder węgierskie pojazdy
Fot. War Thunder

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gaijin Entertainment ogłasza, że we wrześniu ukaże się kolejna duża aktualizacja wojennej gry akcji War Thunder – „Sons of Attila”. Wraz z nią zostanie dodana linia węgierskich pojazdów opancerzonych. Linia reprezentuje wszystkie etapy historii rozwoju techniki militarnej tego kraju. Od samochodów pancernych 39.M Csaba z II wojny światowej po nowoczesne BWP Lynx KF41.

Do War Thunder trafią także dziesiątki innych pojazdów wojskowych, jak również nowe mapy, ulepszona grafika i inne nowości. Pierwszy prototyp samochodu pancernego Csaba (nazwanego na cześć najmłodszego syna Attyli, wodza Hunów), został opracowany przez węgierskiego inżyniera Nicholasa Strausslera w 1932 roku, a w 1939 roku rozpoczęła się jego produkcja dla armii węgierskiej. Maszyny były aktywnie wykorzystywane w bitwach II wojny światowej stoczonych na terenach Jugosławii, ZSRR i Polski, a ostatecznie w samych Węgrzech. Duża prędkość, niezależne zawieszenie i działko kal. 20 mm sprawiają, że 39.M Csaba sprawdzi się jako pojazd zwiadowczy.

War Thunder węgierskie pojazdy

Lynx KF41 to bojowy wóz piechoty opracowany przez firmę Rheinmetall AG. Obecnie znajduje się na wyposażeniu wyłącznie armii Węgier. Produkuje się go w zakładzie zlokalizowanym w węgierskim mieście Zalaegerszeg. Ten BWP posiada najnowszy system aktywnej ochrony typu „hard-kill”. System wykrywa rakiety wroga i określa trajektorię lotu. Oblicza również przybliżoną lokalizację trafienia oraz wystrzeliwuje przeciwamunicję niszczącą pocisk, zanim ten zdąży dotknąć pancerza wozu. Lynx KF41 wyposażono także w moduł uzbrojenia Lance 2.0 z działkiem automatycznym Rheinmetall Wotan kal. 35 mm oraz PPK Spike klasy „odpal i zapomnij”.

War Thunder węgierskie pojazdy
Fot. mat. prasowy

Linia pojazdów opancerzonych Węgier pojawi się we włoskim drzewie badawczym pojazdów naziemnych. Inne nowe dodatki w aktualizacji obejmują przykładowo: pierwszy amerykański superdrednot USS „Texas” czy radziecki czołg z miotaczem ognia TO-55. Dodatkowo pojawią się amerykański myśliwiec F-16C w wersji Block 50, chińsko-pakistański czołg MBT-2000 i wiele innych.

Więcej informacji na temat nowych pojazdów, map i innej zawartości „Sons of Attila” można znaleźć w blogach deweloperskich, dostępnych na oficjalnej stronie gry.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx