Przejdź do treści

We wrześniu lecimy w kosmos! Znamy datę premiery Interkosmos 2000

Interkosmos 2000
Fot. Interkosmos 2000

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Ovid Works, polskie studio tworzące gry wideo, już we wrześniu odda w ręce graczy swoją nową produkcję – Interkosmos 2000. Pierwszy, wydany w 2017 roku Interkosmos cieszył się wśród graczy bardzo pozytywnym odbiorem. Jego następca ma zapewnić jeszcze więcej niezapomnianych przygód. Poczuj się jak prawdziwy astronauta, sprostaj wyzwaniom i uratuj przyszłość, a to wszystko w technologii VR na Quest 2.

Oficjalna premiera Interkosmos 2000 jest zaplanowana na 1 września 2022 roku.

Niezapomniana kosmiczna przygoda

O locie w kosmos marzy naprawdę sporo osób, ale tylko nieliczni mogą dostąpić takiej możliwości. Interkosmos 2000 sprawi, że gracz, zakładając gogle VR, znajdzie się w przestworzach, ale nie będzie to wyprawa o charakterze turystycznym.

Zasiadając w realistycznej kapsule kosmicznej, gracz godzi się na podjęcie szeregu niełatwych wyzwań. Istotne będzie opanowanie systemów utrzymujących kapsułę na orbicie, właściwe zarządzanie silnikami, kontrola systemów nawigacji i naprowadzania. Dzięki nim można dokować do stacji kosmicznych, a także unikanie zderzenia z asteroidami. Nadrzędnym celem będzie przeżycie i ocalenie przyszłości!

City Eye czuwa i pilnuje. Premiera na PC już 12 sierpnia

„Pierwszy Interkosmos był świetnym weryfikatorem koncepcji jeszcze w początkach VR-u. Od tamtej pory minęło jednak sporo czasu, więc w Interkosmosie 2000 chcemy wyjść poza odtworzenie uczucia bycia wewnątrz kapsuły kosmicznej i zamiast tego chcemy jak najwierniej odtworzyć samodzielne poruszanie się w przestrzeni kosmicznej jako astronauta. Dajemy graczom swobodę poruszania się po orbicie. Wraz z nią przychodzą dodatkowe wyzwania” – powiedział Zaq Chojecki, Game Director w Ovid Works.

„Interkosmos 2000 naprawdę idzie o krok dalej z różnymi trybami trudności, dzięki którym wszyscy gracze, niezależnie od stopnia zaawansowania, zyskają dodatkowe wyzwania. Każdy, kto kiedykolwiek marzył o lataniu wśród gwiazd, pokocha tę grę” – dodał Chojecki.

Interkosmos 2000 zadebiutuje we wrześniu

Interkosmos 2000 zadebiutuje 1 września 2022 roku i będzie go można kupić w oficjalnym sklepie Meta Quest, co z pewnością zapewni tytułowi znakomitą promocję wśród zainteresowanych. Firma Meta, amerykański gigant technologiczny, wspiera polskie studio już na etapie produkcji gry, pomagając w prowadzeniu wymagających testów QA. Gra VR autorstwa Ovid Works dostępna będzie na goglach Quest 2, jednak producenci nie wykluczają, że w przyszłości dojdzie do portów na inne zestawy VR.

Ovid Works będzie obecne na targach Gamescom 2022 w strefie biznesowej 25 i 26 sierpnia. Na stoisku firmy oczywiście będzie można zagrać w Interkosmos 2000.

Oficjalna strona gry: www.interkosmos2000.com.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx