Warszawskie teatry dla Ukrainy. Charytatywny koncert z udziałem gwiazd

Warszawskie teatry dla Ukrainy
Fot. Piotr Podlewski/AKPA

Poruszeni wojną w Ukrainie oraz cierpieniem wielu cywilów warszawskie teatry zjednoczyły swoje siły organizując charytatywny koncert, który w sobotę odbył się w Klubie Garnizonowym. Dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek z zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH) na pomoc dla Ukrainy.

W koncercie „Warszawskie teatry dla Ukrainy” wzięli udział m.in. Ewa Błaszczyk, Kacper Kuszewski, Justyna Sieńczyłło, Paweł Deląg, Olena Leonenko-Głowacka, Magdalena Placek-Boryń, Grzegorz Daukszewicz, Andrzej Seweryn, Katarzyna Żak, Krzysztof Tyniec, Dorota Stalińska, Michał Żebrowski, Katarzyna Dąbrowska, Natalia Sikora, Tomasz Karolak. Zaśpiewali także aktorzy Teatru Żydowskiego, Teatru Rampa, Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury i Teatru Lalka.

„Pomysł powstał z racji tego, że każdy z nas szuka każdego sposobu, aby pomóc. Mamy świadomość, że takie działanie to kropla w morzu potrzeb, ale kroplą do kropli uda się pokonać zło. Stoimy murem za naszymi siostrami i braćmi z Ukrainy” – mówił przed wydarzeniem Dawid Szurmiej, reżyser koncertu.

Warszawskie teatry dla Ukrainy
Krzysztof Tyniec, fot. Podlewski/AKPA
Warszawskie teatry dla Ukrainy
Ewa Błaszczyk, fot. Podlewski/AKPA
Warszawskie teatry dla Ukrainy
Tomasz Karolak, fot. Podlewski/AKPA
ZOBACZ:  Kinga Sawczuk: Żyjemy na tej planecie wspólnie i każdy powinien dbać o środowisko

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x