REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” – 18. sezon programu już jutro w MTV!

Warsaw Shore 18 sezon
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Zaczynamy świętowanie 18-stki „Warsaw Shore”! Już w najbliższą niedzielę 19 marca na kanale MTV Polska zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 18. sezonu najbardziej imprezowego reality show w Polsce. Będą powitania, niespodzianki, pocałunki i pierwsze dramy, a na koniec Ekipa wyruszy na premierową imprezę tej edycji!

W nadchodzącej odsłonie programu wzięli udział uczestnicy znani widzom z poprzednich sezonów – Milena Łaszek, Przemysław „Sequento” Skulski, Patryk Spiker, Lena Majewska, Oliwia Dziatkiewicz, Michał „Sarna” Sarnowski, Aleksandra Okrzesik i Wiktoria Robert, a także czworo debiutantów – Angelika Kramer, Marcin Pastuszka, Piotr Nowakowski i Eliasz Zdzitowiecki. Tym razem Ekipa powróci do korzeni i ruszy na podbój stołecznych klubów!

Tu jest jakby luksusowo! Sezon rozpocznie się na bogato. Biała limuzyna odwiezie uczestników do ekskluzywnej willi pod Warszawą, w której zamieszkają w tym sezonie. Kiedy doświadczeni ekipowicze skończą zwiedzać nowy pałac i nacieszą się swoim towarzystwem, przyjdzie pora na refleksję. Skomplikowane obliczenia doprowadzą ich do prostego wniosku – lada chwila mogą spodziewać się wejścia świeżaków. Czy nowi odnajdą się w Ekipie?

Jako pierwszy w willi zjawi się Piotrek, a chwilę później do domu wkroczy Marcin. Oboje szybko wkupią się w łaski weteranów programu, ale Mały najbardziej zadowoli Lenę, serwując jej prywatny pokaz rodem z „Magic Mike’a”. Piotr nie pozostanie jednak w tyle. Zaserwuje Oli taniec w stylu… górniczym. Później do towarzystwa dołączą Angelika i Eliasz. Wszyscy nowicjusze przejdą tradycyjny chrzest. Czy zaliczą go śpiewająco?

Jak to bywa w „Warsaw Shore”, już pierwszego wieczoru nie zabraknie spin. Ciąg nieporozumień doprowadzi do niemałej awantury. Jednym uda się zakopać topór wojenny, inni pozostaną w napiętych stosunkach. Po burzliwym biforze Ekipa wyruszy w miasto. Na pierwszy ogień – klub La Pose Varsovie!

Nowe odcinki „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” będzie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 23.00 w MTV Polska, a emisja pierwszego z nich już 19 marca. Wszystkie odcinki 18. sezonu będą również dostępne w serwisie Player.pl.

Więcej o Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy na: mtv.pl, Facebooku i Instagramie.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx