Przejdź do treści

Warsaw Shore: Czarny Polak strzela gola! Nieoczekiwany zwrot akcji w 9. odcinku

Warsaw Shore Czarny Polak
Fot. MTV Polska

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Lena szuka miłości, Sarna zmienia się w krowę, a Ronaldo zaczyna podboje. W 9. odcinku „Warsaw Shore” będzie się działo! Nie zabraknie też spin i klasycznych akcji Spikera, a Ekipowicze przekonają się, że w komplecie stanowią najlepszy zespół. Premiera już w niedzielę o 23:00 w MTV Polska.

Dzień Ekipy rozpocznie niespodziewana wizyta. Boss zjawi się w willi z zaległą reprymendą i nietypową prośbą… Iryna i Ronaldo postanowią uraczyć pozostałych uczestników swoimi rodzimymi specjałami. Kto nie pracuje, ten nie melanżuje. Dojenie krowy przywoła u Angeliki ciekawe skojarzenia. Ekipowicze udzielą Ronaldo lekcji podrywu. Pilny uczeń ruszy wieczorem do klubu z pomocami naukowymi. Tego wieczoru na loży zapanuje prawdziwy tłok, co wywoła małe spięcia w Ekipie. Sarna wzbudzi pożądanie nawet w stroju krowy i przekona się, że nie ma nic groźniejszego niż kobieta wzgardzona.

Warsaw Shore Czarny Polak
Fot. MTV Polska

Czarny Polak strzela gola! Zajęta bzykalnia nie przeszkodzi jednak Sarnie w zdobyciu kolejnych punktów. W domu pojawi się też gość Leny i śpiewająco zaliczy test na nowego tatę Abi. Ale tej nocy do Ekipy i psa dołączą jeszcze nieoczekiwanie… dwa pawie Spikera. To i jeszcze więcej w 9. odcinku 19. sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”! Premiera już w niedzielę o godz. 23.00 w MTV Polska. Wszystkie odcinki będą też dostępne w serwisie player.pl. Po każdym odcinku „Warsaw Shore”, o godzinie 23:55 fani formatu mogą oglądać na antenie MTV również nowy sezon programu „All Star Shore” z udziałem Spikera.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx