Przejdź do treści

War Thunder Mobile oficjalnie dostępny na całym świecie!

War Thunder Mobile
Fot. War Thunder Mobile

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Realistyczna wojskowa gra akcji War Thunder Mobile jest już dostępna dla graczy korzystających z systemów iOS i Android.

Gaijin Entertainment ogłasza, że nowa wojskowa gra akcji online War Thunder Mobile została wprowadzona do sklepów App Store i Google Play na całym świecie. Gra jest również dostępna do pobrania w formacie APK na oficjalnej stronie internetowej. War Thunder Mobile zawiera setki dokładnie odwzorowanych naziemnych, morskich i powietrznych maszyn wojennych. Są one starannie wymodelowane zgodnie z odtajnionymi dokumentami.

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy War Thunder Mobile przeszedł kilka etapów testów alfa i beta. Podczas nich został dopracowany, zoptymalizowany i ulepszony: edytor HUD, wygodny interfejs wyszukiwania członków drużyny i dostosowywanie maszyn. Wydano również dwie duże aktualizacje, które wprowadziły nowe czołgi, okręty i samoloty, a także nowe mapy.

War Thunder Mobile
Fot. mat. prasowy

Zawartość aktualizacji doskonale ilustruje koncentrację War Thunder Mobile na legendarnych maszynach wojskowych, które stały się sławne w bitwach. Są to niemiecki krążownik Scharnhorst, amerykański Calliope MLRS i radziecki myśliwiec odrzutowy MiG-15bis.

W przyszłości gra będzie regularnie otrzymywać nową zawartość. Zarówno znaną tym, którzy grają w WT na PC i konsolach, jak i pojawiającą się najpierw w War Thunder Mobile. Oba projekty są rozwijane niezależnie od siebie. Zespoły stojące za grami jednak dzielą się swoim doświadczeniem z kolegami, wspólnie rozbudowują uniwersum War Thunder. Tym samym zapewniają fanom pojazdów wojskowych wszystko, czego potrzebują do bitew online w dowolnym miejscu i czasie.

Aby uczcić premierę gry, wszyscy użytkownicy, którzy zalogują się do War Thunder Mobile przed 29 sierpnia, otrzymają w prezencie amerykański niszczyciel USS Nicholas oraz pluton francuskich pojazdów opancerzonych w unikalnych kamuflażach.

Oficjalna strona gry: wtmobile.com.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx