Walentynkowy koncert życzeń w TVP. Cleo, Zenon Martyniuk, Halina Frąckowiak, Eleni, Joanna Moro i inni

Cleo, fot. Piętka Mieszko/AKPA

OBSERWUJ NAS:

Z okazji Święta Zakochanych Telewizja Polska zorganizowała wyjątkowy koncert w Teatrze Wielkim w Łodzi. Podczas “Walentynkowego Koncertu Życzeń” gwiazdy zaśpiewały najpiękniejsze miłosne przeboje.

Organizatorzy zadbali o to, aby trafić w gusta szerokiej publiczności. Na scenie zaprezentowały się zarówno damy piosenki: Halina Frąckowiak i Eleni, topowi wokaliści tacy jak Cleo czy Filip Lato, śpiewający aktorzy: Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Szwed, Marek Kaliszuk, Joanna Moro, jak i gwiazdy disco polo: Zenon Martyniuk, Radek Liszewski, zespoły Masters i Power Play. Widzowie mogli też podziwiać wokalne popisy Kasi Moś, Dagmary Jaworskiej i Pawła Skiby.

Joanna Moro, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Wystąpiła również Barbara Parzeczewska, przebojowa zwyciężczyni 2. edycji programu “The Voice Senior”. Z kolei najpopularniejszy w Polsce Włoch, Stefano Terazzino, nie tylko zaśpiewał, ale też brylował na parkiecie w parze z Pauliną Biernat. Piosenkom towarzyszyły imponujące występy taneczne, które w połączeniu z piękną scenografią sprawią, że widzowie na pewno poczują miłosny klimat. Widowisko poprowadzili Małgorzata Tomaszewska, Agata Oszczyk i Aleksander Sikora. Koncert można będzie obejrzeć 13 lutego o godzinie 20:00 na antenie telewizyjnej Dwójki.

Marek Kaliszuk, Kasia Moś, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Stefano Terrazzino, Paulina Biernat, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
Joanna Moro, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Eleni, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Halina Frąckowiak, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Cleo, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Zenon Martyniuk, fot. Piętka Mieszko/AKPA
ZOBACZ:  Rakim kontra Big Daddy Kane w internetowej bitwie "Verzuz" w imię prawdziwego hip hopu?
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x