Przejdź do treści

Walentynki będą należeć do „Dżentelmenów”!

Fot. kadr z filmu "Dżentelmeni"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Guy Ritchie, twórca kultowego „Przekrętu” i „Porachunków” powraca w gangsterskie rewiry. „Dżentelmeni” zapowiadany jest jako brytyjska odpowiedź na „Pulp Fiction” na miarę XXI wieku.

Król komedii romantycznej Hugh Grant próbuje wywieść w pole plejadę gwiazd (Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Colin Farrell, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong) zaprawionych w gangsterskich porachunkach.

Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.

Dżentelmeni – polski zwiastun filmu:

Dżentelmeni – zwiastun PL

„Dżentelmeni” wejdą na ekrany kin 14 lutego 2020 roku.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google