Wakacyjna Miss GROMDA. Czas na wybory!

Wakacyjna Miss GROMDA
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Wakacyjna Miss GROMDA, czyli elitarnego świata walk na gołe pięści! Czas na wybory wakacyjnej Miss GROMDA. Piękne, odważne i uśmiechnięte kandydatki poznacie już wkrótce i to Wy dokonacie wyboru.

Która Gromdziara lub może całkowicie nowa dziewczyna zasługuje na ten tytuł? Już niedługo poznacie wszystkie kandydatki do tej nagrody. Przypominamy, że GROMDA Beach odbędzie się już 6 sierpnia. PPV można kupić na stronie: https://gromda.tv.

Nadciąga fala nokautów. Czas na GROMDA Beach, czyli wakacyjne walki na gołe pięści! Po raz pierwszy na otwartym powietrzu z kibicami. W plażowym klimacie imprezy oraz customowych bryk w najlepszym wydaniu. Jak zwykle będą brutalne i krwawe walki na gołe pięści, efektowne nokauty, seksowne kobiety, gorące tancerki oraz wiele wiele innych atrakcji. GROMDA Beach to będzie coś całkowicie odjechanego. Styl ala Tony Montana, klimat Vice City… to trzeba będzie zobaczyć.

Podczas gali odbędzie się wakacyjny turniej walk na gołe pięści w którym zobaczymy twardych bijoków z poprzednich edycji gal GROMDA. Nie zabraknie oczywiście nowych bitnych mordeczek oraz krwawych i efektownych super fightów. Będzie krwawo, będzie brutalnie. Nie możesz tego przegapić. GROMDA: Nie ma miękkiej gry… zwłaszcza w wakacje.

ZOBACZ:  Gamrot vs Parke. Federacja KSW udostępniła za darmo ich drugą walkę!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x