REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Wakacje w domu? Znajdź zabawę dla swojego dziecka!

Wakacje w domu
Fot. Pixabay

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Zabawy i gry dla dzieci w domu są nieskończone. Spróbuj gier słownych, takich jak „podejrzewam”. Wybierz słowo, którego nikt nie zna i niech inni gracze zgadują literę po literze.

Taniec

Jeśli masz malucha, który uwielbia tańczyć, możesz zaplanować z nim różne aktywności. Jednym z pomysłów na zabawę jest posiadanie parady podwórkowej. Zagraj muzykę zespołu marszowego i niech twoje dziecko tańczy do niego. Gdy muzyka się zatrzyma, zachęć je do zastygnięcia i śmiechu. Spróbuj różnych póz podczas tańca i zobacz, kto może być najbardziej kreatywny! Taniec do muzyki to świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych! A co najlepsze, jest darmowy!

Rzut kolorami

Kolorowy rzut jest świetnym sposobem na nauczenie kolorów i kształtów, a także na to, aby twoje dzieci poruszały się i spalały trochę energii! Aby zagrać, przygotuj trzy drewniane łyżki związane różnymi kolorami wstążki i umieść je w wiadrze w odległości około 10 stóp od dziecka. Kiedy Twoje dziecko dotrze do wiadra, musi pobiec i złapać łyżki i zarobić uścisk za wysiłek! Jeśli dziecko wygra, daj mu nagrodę!

Kiedy zaczynasz dziecko z koncepcjami kolorów, powinieneś wprowadzić najpierw kolory podstawowe. Zaczynając od kolorów podstawowych, dziecko będzie mogło łatwiej rozpoznać i nazwać podobne kolory. Następnie wprowadź je do idei kategorii. Dzieci są naturalnie ciekawe i będą cieszyć się z wyzwania, jakim jest wypróbowanie różnych kolorów. Następnie mogą zrobić naszyjniki i zbadać różnicę między różnymi kolorami. Aby wprowadzić kolory, możesz pobrać drukowalne kolorowanki i inne materiały, które pomogą Ci zaangażować dziecko w tę aktywność.

Rozwinięciem tej zabawy mogą być również kolorowanki dostępne na stronie https://pokolorujto.pl/.

Wydobywanie z wieży lodowej

Wykopywanie wieży lodowej to doskonały sposób na zajęcie dziecka podczas letnich dni. Jest łatwe do wykonania i zapewnia im zajęcie na wiele godzin. Wszystko czego potrzebujesz to pojemnik wypełniony wodą, kilka kolorowych drobiazgów i narzędzia. W tę grę można grać z dorosłymi lub z dziećmi, w zależności od wieku dziecka. Oto kilka pomysłów na zabawę, które pozwolą Ci zacząć.

Tęczowa Wieża Lodowa Wykopaliska. Możesz wykonać tę aktywność samodzielnie, używając składników domowych. Przygotowanie wszystkich materiałów zajmuje trochę czasu, ale zapłatą są niekończące się godziny zabawy! Możesz również nauczyć swoje dziecko o warstwach osadowych za pomocą Eksperymentu z lodem świecącym w ciemności, który wykorzystuje pędzel ze sklepu dolarowego, wyciskane butelki i sól. Te proste czynności pomogą im zrozumieć naukę stojącą za efektami świecenia i zapewnią im rozrywkę na wiele godzin.

Pictionary

Gra w Pictionary w domu jest zabawą dla całej rodziny, w tym rodziców, dzieci i dziadków. Ta gra to świetny sposób na rozwijanie kreatywności i pracy zespołowej, a także zachęcanie do krytycznego myślenia. Gra jest również świetna dla rozwoju koordynacji ręka-oko i zdolności wizualizacji. Dzieci, które wygrają, będą mogły wykorzystać te umiejętności, aby wygrać różne nagrody, takie jak bilety do kina lub przekąski. Są różne wersje tej gry, na przykład Ben 10.

Aby zacząć, kup grę planszową Pictionary dla dzieci. Gra wymaga dwóch drużyn graczy. Każda drużyna na zmianę losuje kartę i próbuje odgadnąć, co to za obrazek. Wygrywa zespół, który jako pierwszy zdobędzie najwięcej punktów. Jeśli nie mogą odgadnąć słowa, odpadają z gry. Możesz również użyć kart do gry w Pictionary w domu z dziećmi. Tak długo, jak można zrobić zdjęcia tak szczegółowe, jak to możliwe, dzieci będą kochać tę grę.

(artykuł sponsorowany)

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx